Vše o zdraví na Medicin.cz

O zdraví je toho denně napovídáno mnoho. Stále slýcháme, co bychom měli, co bychom neměli, a čemu se nadobro vyvarovat. Není tedy divu, že i přes přehršle informací často tápeme a stejně nakonec musíme vyhledat odbornou pomoc.

 

 

V letním období je například často aktuální vaginální mykóza, která trápí nejednu ženu. K odstranění mykózy je sice nutná návštěva vašeho lékaře, ovšem co se týká prevence, pak se to na internetu hemží radou za radou. Mykóze předejdete třeba nošením volnějších oděvů či bavlněného prádla, konzumací mléčných výrobků nebo plodů rakytníka, a tou nejdůležitější prevencí je převlékaní se do suchých plavek.

Trápí-li vás zas například nespavost, pak i tu lze vyřešit pomocí praxí prověřených rad. Doporučováno je například před spaním nejíst těžká jídla, neřešit žádné spory a vhodné je dát si před spánkem alespoň krátkou procházku. Vhodnou variantou je i vypití levandulového nebo meduňkového čaje, který nám na noc zklidní organismus. A základem je chodit spát pravidelně ve stejnou dobu.

Pokud vás zajímá, jak se rychle a jednoduše zbavit bradavic nebo jak bojovat proti zácpě či pálení žáhy, pak vyzkoušejte další babské rady, které najdete na portálu Medicin.cz. Ten přináší vše o zdraví a zdravém životním stylu na jednom místě.

Zdroj: Medicin.cz
Zdroj: Medicin.cz

Na portálu najdete i články, které se zabývají aktuálními tématy. Přečtěte si například zajímavý článek o důležitosti péče o srdce. Srdce je velice důležitým orgánem v našem těle, o které je nutné pečovat. Mnoho z nás však tomuto orgánu nepřikládá takovou důležitost. Často si uvědomíme, že je zle až při infarktu. Nenechte ale váš zdravotní stav dojít tak daleko a přečtěte si důležité rady, díky kterým se budete cítit lépe nejen po fyzické stránce, ale i té psychické.

Reklama