Jarní soutěž o vzpomínkové knihy Babička s láskou dětem

Milí čtenáři, ve spolupráci s internetovým knihkupectvím KNIHCENTRUM.cz jsme pro vás připravili jarní soutěž o dvě vzpomínkové knihy s názvy Babička s láskou dětem a Dědeček s láskou dětem.

Přejete si předat své vzpomínky vnoučatům? Seznámit je prostřednictvím vzpomínek s tím, jací byli vaši rodiče? Vyprávět příběh, jak jste se seznámili s dědečkem či babičkou? I to, jaký byl váš život? Pak právě pro vás jsou určeny vzpomínkové knížky Babička s láskou dětem a Dědeček s láskou dětem.

Knihy slouží k vyprávění vašeho životního příběhu, k prezentaci rodinných fotografií a k zaznamenání všedních i stěžejních životních situací a vzpomínek. Knihy jsou ideální dárkem pro vaše vnoučata. Přečtěte si, proč vyprávět vnoučatům vzpomínky z dětství.

Internetové knihkupectví KNIHCENTRUM.cz věnovalo do soutěže dva výtisky knihy Babička s láskou dětem a dva výtisky knihy Dědeček s láskou dětem.  Získejte šanci vyhrát tyto jedinečné vzpomínkové knížky. V soutěži odměníme čtyři výherce, kteří správně odpovědí na soutěžní otázky a z došlých správných odpovědí budou vylosování.

Soutěžní otázky:

1. Od kdy jsou knihy v prodeji?

2. Kolik má kniha stran?

Nápovědu naleznete na stránkách Babička s láskou dětem a Dědeček s láskou dětem.

Odpovědi zasílejte na i-senior@email.cz do 12. května 2019. Do předmětu uveďte jarní soutěž. Nezapomeňte také sledovat náš facebookový profil i-Senior.

Ukázka z knihy, foto: i-Senior.cz
Ukázka z knihy, foto: i-Senior.cz
Reklama