Vilapark Klamovka: Ráj klidu v centru Prahy

Foto: Vilapark Klamovka

Život v metropoli bývá ve znamení ruchu, shonu a nedostatku míst pro relaxaci a odpočinek v zeleni. To jsou důvody, pro které se mnozí lidé ve středním věku stěhují do satelitů ve středních Čechách nebo ještě dále. Bohužel se často jedná o oblasti bez jakékoli sociální a občanské infrastruktury, dojíždění do Prahy je navíc komplikované a znamená trávit dlouhé hodiny v dopravních zácpách nebo se spolehnout na vlakovou dopravu. Nic z toho přitom není nutné, užívat si klidného bydlení se zelení v zádech je možné přímo v Praze. Rezidenční projekt Vilapark Klamovka totiž spojuje výhody toho nejlepšího z městského i venkovského světa.

Reklama

Moderní bydlení s výhledem na město

Metropole nabízí vše, co si lze přát, je centrem pracovních a obchodních příležitostí, vyniká zdravotnickými a sociálnímu službami. Ale bydlení bývá oříšek, jakou lokalitu pro život vybrat? Oblast Klamovky je pro pohodu jako stvořená, k tomu je v katalogu nových bytů na pražském Smíchově z čeho vybírat.

Srdcem projektu Vilapark Klamovka je osm bytových domů, které jsou rozdělené mezi dvě části. Vyšší bytové domy skýtají překrásný pohled na město, zatímco nízké viladomy zase zeleň místní zahrady. Mezi bytovkami pak vede pěší stezka do blízkého parku, který patří s rozlohou 5,2 hektaru k největším v metropoli a potěší svým anglickým charakterem i možnostmi pro aktivní trávení volného času.

Foto: Vilapark Klamovka

Výběr luxusních bytů s balkonem i zahradou

Za výstavbou stojí renomovaná společnost Metrostav Development a nabízí k prodeji celkem 117 bytových jednotek s dispozicemi od 1+kk po 5+kk, nechybí penthousy s terasou nebo přízemní byty s rozsáhlou zahradou, na které se může cvičit ranní jóga nebo pěstovat okrasné rostliny.

Nehledě na velikost vynikají všechny byty komfortem, maximálním soukromím a luxusními standardy s výběrem dřevěných dýhovaných podlah v obytných místnostech nebo velkoformátovými obklady v koupelně, samozřejmostí je pak značková koupelnová keramika. Zásadním benefitem je ale lokalita, která poskytuje veškeré pohodlí, nadto je výborně dostupná veřejnou městskou dopravou i autem.

Služby po ruce a kultura v okolí

Jen pár kroků od domu se nachází tramvajová zastávka, odkud je to jen několik málo minut k obchodnímu centru Nový Smíchov. Obchody, pošta či bankomat jsou ale i v dosahu bytových domů, Praha 5 je navíc známá svou dokonalou infrastrukturou a vynikajícími sociálními službami včetně dovážky obědů či nákupů až do bytu.

Foto: Vilapark Klamovka

Ušetřený čas se může trávit v parku na procházkách se psem, během či jízdou na kolečkových bruslích. Pod strahovským ochozem se k tomu skrývá plavecký bazén. Nudit se nebudou ani milovníci kultury, na Smíchově mají domovskou scénu Švandovo divadlo, Divadlo TyJáMi, Divadlo Orfeus nebo MeetFactory. Scéna v zahradách Kinských pak v teplém počasí láká na letní kino.

Vilapark Klamovka, to je bydlení snů pro ty, kteří touží po klidném životě v srdci Prahy. Pro více informací o projektu navštivte stránky vilaparkklamovka.cz a domluvte si prohlídku!

Reklama