Vánoce, Vánoce přicházejí a s nimi i další soutěž

Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme přátelé. Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé. Čas vánoční je plný dárků, překvapení a splněných přání. I my si pro naše čtenáře připravili „vánoční nadílku“ v podobě soutěže.

Reklama

Vánoce jsou svátky klidu, pohody a rodinného setkání, proto jsme se rozhodli udělat radost dětem, dospělým i seniorům, ženám i mužům a prostě všem. Hrát budeme o tři knihy, jejichž žánry ocení v každé rodině alespoň někdo.

  1. cena – S Halinou v kuchyni

Bestsellery Haliny Pawlowské o vaření i životě v exkluzivním boxu! Box obsahuje tři knihy – Až se mě dcera zeptá, Zeptej se mámy aneb 100 receptů, jak se dožít 100 let a Chuť do života. Rady a recepty, abyste nezabili sebe ani ostatní.

Box kuchařek S Halinou v kuchyni vydalo nakladatelství MOTTO.

  1. cena – Vládcové nebes

Kniha Vládcové nebes je počin spisovatele Donalda L. Millera. Jedná se o příběh amerických „hochů od bombardérů“, kteří bojovali leteckou válku proti nacistickému Německu.

Knihu vydalo nakladatelství CPRESS.

  1. cena – Naštěstí (ne)máme mléko

Naštěstí (ne)máme mléko je dětskou knihou autora Neila Gaimana. Kniha plná vesmírných příšer, oblud, stegosaurů a poníků vtáhne do děje nejen děti, ale i dospělé. Ovšem na počátku příběhu chybí mléko.

Knihu vydalo nakladatelství ALBATROS.


OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jestliže vás výhry zaujaly, pak stačí správně odpověď na 3 soutěžní otázky a mít trochu štěstí při losování.

Soutěžní otázky zní:

  1. Kolik knih se nachází v boxu „S Halinou v kuchyni“?
  2. Kolik stran má kniha Vládcové nebes?
  3. Kdo ilustroval knihu Naštěstí (ne)máme mléko?

 

Odpovědi  zasílejte do 26. 12. na e-mail i-senior@email.cz. Po svátcích ze správných odpovědí vylosujeme šťastné výherce.

Nezapomeňte se také stát fanoušky naší facebookové stránky i-Senior.

Zařazeni do slosování budou pouze ti, kteří správně zodpoví všechny tři otázky. Ceny do soutěže věnovala mediální společnosti Albastros Media a.s., které tímto velice děkujeme. Na jejích stránkách také naleznete správně odpovědi.

 

Reklama