Podzimní soutěž o skvělou knihu Buďte v 50 fit jako ve 30

Buďte v 50 fit jako ve 30, Zdroj: Nakladatelství KAZDA

Ve spolupráci s Nakladatelstvím KAZDA vám přinášíme podzimní soutěž o velmi atraktivní knihu Buďte v 50 fit jako ve 30, která vám pomůže posílit svaly, zpevnit tělo, zlepšit kardiovaskulární systém a celkově posílit fyzickou kondici.

Reklama

Skutečně můžeme být v padesáti stejně pružní jako ve třiceti a v osmdesáti stejně výkonní jako v padesáti? Pokud k tomu včas položíme základy, je to možné. Naše tělo totiž dokáže denně vyrábět ten nejlepší lék proti stárnutí – pokud cvičíme. Tělo potřebuje fyzickou aktivitu, je k ní stvořeno. Svaly jsou motorem života a tajemstvím „věčného mládí“.

I vy můžete být v padesáti v lepší formě než ve třiceti, pokud si každý den najdete aspoň čtvrt hodiny na silový nebo vytrvalostní trénink. Kniha zkušeného trenéra Thorstena Tschirnera Buďte v 50 fit jako ve 30 vám ukáže, jak na to. Najdete v ní mnoho informací o fungování lidského těla, tipy na zdravou životosprávu a šestitýdenní tréninkový plán s návody na efektivní 15minutové cvičení na každý den.

Kniha je určena lidem, kteří chtějí vědět, proč stárneme a proč se s tímto procesem nemusíme smířit. Dozvíte se v ní, co můžete udělat pro to, abyste proces stárnutí zastavili, nebo dokonce zvrátili. I když vám je i přes 50 let, nikdy není pozdě tuto unikátní knihu otevřít a inspirovat se cviky, které posílí vaše svaly.

Kniha Buďte v 50 fit jako ve 30 nabízí vyvážený tréninkový program, který umožňuje za pouhých 15 minut denně – jen s několika cviky a bez složitého vybavení – procvičit všechny svaly horní a dolní části těla. Žádný efektivnější lék pro udržení věčného mládí neexistuje. Tak začněte a zapomeňte na stárnutí! Po určité době si uvědomíte, že cvičení pro vás znamená víc než jen zastavení biologických hodin. Zlepšuje váš přístup k životu a posiluje sebevědomí. A navíc – budete vypadat a cítit se o 10 až 20 let mladší než vaši vrstevníci.

O autorovi

Autor knihy Thorsten Tschirner je jedním z nejúspěšnějších autorů knih o zdraví a fitness v německy mluvících zemích. Vystudoval sport a žurnalistiku, má dlouholeté zkušenosti jako osobní trenér a manažer, který plánuje fitness programy pro prémiovou hotelovou společnost po celé Evropě a školí její zaměstnance.

Kniha vám pomůže:

  • Spalovat tuky
  • Snížit biologický věk
  • Zpevnit a vytvarovat tělo
  • Posílit kardiovaskulární systém
  • Vybudovat kondici pro běžný život
  • Snížit úbytek svalové hmoty souvisejícím s věkem
  • Zlepšit kvalitu života

Soutěž

Ve spolupráci s Nakladatelstvím KAZDA vám přinášíme soutěž o knihu Buďte v 50 fit jako ve 30.

Buďte v 50 fit jako ve 30, Zdroj: Nakladatelství KAZDA

Soutěžní otázka

Co patří k hlavním funkcím svalů? Napište nám alespoň dvě funkce.

Nápovědu naleznete na stránkách Nakladatelství KAZDA.

Své odpovědi nám zasílejte do 10. prosince na e-mail i-senior@email.cz. Do předmětu uveďte „Soutěž Buď fit„. Nezapomeňte také sledovat facebookové profily i-Senior.cz a Nakladatelství KAZDA.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Reklama