Turistický průvodce poskytne originální tipy na výlety s vnoučaty

Turistický průvodce, autor: Jiiří Glet, zdroj: kosmas.cz

S příchodem jara nám začala turistická sezóna, se kterou se otevřely brány hradů a zámků. Návštěvníkům se díky tomu naskýtá mnoho nádherných míst k jarním výletům. Inspiraci můžete načerpat v naší rubrice cestování, kterou vás tento rok provede právník, spisovatel a zkušený cestovatel pan Jiří Glet.

Reklama

Každý pátek se můžete těšit na zajímavé informace o vybraných turistických místech České republiky, které pro vás připravuje pan Jiří Glet. V tomto putování jste se již mohli dozvědět, zda je na hradu Házmburku ukrytý poklad Napoleonových vojáků, nebo to, jak žil udatný rytíř bez hany a bázně Jan z Michalovic. A další zajímavé tipy na výlet se ještě dozvíte. Sledujete naší rubriku Cestování.

Praktický turistický průvodce do mobilu i tabletu

České republika je plná okouzlujících míst, ze kterých vám na magazínu i-Senior.cz přinášíme malou ochutnávku. Aby zážitek z vašich výletů byl plnohodnotný, vyplatí se nahlédnout do turistického průvodce, který vám sdělí veškeré informace o navštívených lokalitách.

Za naši redakci doporučujeme turistické průvodce od Jiřího Gleta. Pan Jiří Glet totiž napsal pět úžasných turistických průvodců po České republice a dále cestovatelské knihy Co možná nevíte o Plzeňském kraji, Co možná nevíte o Středočeském kraji a Co možná nevíte o Jihočeském kraji. Všechny knihy poskytují úchvatné zajímavosti a jedinečné tipy na rodinné výlety. To oceníte například, když vezmete vnoučata na výlet. Díky mnoha zajímavostem obohatíte nejen své znalosti, ale mnoho užitečných a atraktivních informací předáte také vnoučatům.

A pokud plánujete výlety na Slovensko, doporučujeme Turistického průvodce VI., Turistického průvodce VII. a Turistického průvodce VIII, kteří vás provedou po krásách Slovenska.

Výhodou je, že turistické průvodce lze pořídit jako E-knihu, kterou si stáhnete do mobilu či tabletu. Díky tomu budete mít informace vždy po ruce.

Spisovatel Jiří Glet píše básně, knihy pro děti i odbornou literaturu

Spisovatel Jiří Glet je již mnoho let v důchodu, ve kterém naplno podlehl kouzlu psaní. Kromě turistických průvodců píše také knihy pro děti, odborné publikace o minerálech a básně. Na magazínu i-Senior.cz si můžete přečíst i stáhnout nádhernou sbírku básní Snílkové a konzumáci, kterou pan Glet s laskavým svolením poskytl všem čtenářům.  Kompletní a úctyhodnou tvorbu pana Jiřího Gleta naleznete zde.

Reklama