Spisovatel Jiří Glet přináší sbírku básní Snílkové a konzumáci

Snílkové a konzumáci, autor: Jiří Glet

Máte rádi poezii? Pak máme pro vás výbornou zprávu. V rámci akce poezie nejenom pro seniory věnoval básník Jiří Glet čtenářům magazínu i-Senior.cz volně ke stažení sbírku básní Snílkové a konzumáci.

Reklama

Spisovatel Jiří Glet vystudoval právnickou fakultu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Brně. Desítky let se věnuje české a evropské historii, kultuře, umění, památkám a přírodním krásám. Jiří Glet je autorem několika turistických průvodců, humoristických i historických knih a knih pro děti. Spisovatel vydal také sbírku básní Snílci a konzumáci, kterou si nyní můžete volně stáhnout. Kompletní a úctyhodnou tvorbu pana Jiřího Gleta naleznete zde.

V životě právníkem, v penzi spisovatelem

Celou profesní kariéru se Jiří Glet věnoval vystudovanému právu. Během aktivní kariéry psal odborné články i zápisky z cest. V roce 1997 vydal svého prvního turistického průvodce. A poté několik dalších. Bod zlomu v rozšíření žánrů, tedy dětských a humorných knih i básní přišel v penzi. „Když jsem se stal důchodcem, nějak mi to psaní chybělo. Celou svou profesní právnickou kariérou jsem totiž stále sepisoval nějaká podání a nezáživné úřední listiny. Měl jsem více času a mohl jsem si promyslet texty dětských a zábavných knih,“ říká v rozhovoru pro KK Knihy Jiří Glet.

Přečtěte si krásnou sbírku básní Snílkové a konzumáci

Pan Jiří Glet se rozhodl zpřístupnit poezii čtenářům prostřednictvím stažení elektronické sbírky básní Snílkové a konzumáci. Ve sbírce naleznete humorné i poetické básně o životě v konzumní společnosti. Všem doporučujeme k přečtení.

Za dílo děkujeme!

Snílkové a konzumáci, autor: Jiří Glet
Reklama