Rehabilitační lehátka od RESI jsou jedničkou na trhu

S rehabilitačními lehátky se setkáváme u doktorů, na masážích, v rehabilitačních střediscích a v neposlední řadě i v nemocnicích. Vysoká kvalita by tak měla být jejich hlavní doménou.

 

 

 

Nejznámějším českým výrobcem a dodavatelem rehabilitačních lehátek je firma RESI. Ta působí na trhu již 15 let a právě díky její dlouholeté tradici se drží na předních příčkách ve svém oboru. S jejími produkty se můžete setkat především u soukromých lékařů, v gynekologické ambulanci, u fyzioterapeutů či ve zmiňovaných fakultních nemocnicích. Ano, mnoho odborníků na svém místě, kteří pro svou práci potřebují rehabilitační lehátka, volí právě ty od RESI.

Jedním ze společníků firmy RESI je Karel Poborský, vicemistr Evropy 96 v kopané.

 

Proč lehátka pro rehabilitaci od RESI?

RESI nabízí 43 modelů rehabilitačních stolů a lehátek pod registrovanou výrobní značkou JORDAN. Jejich samozřejmostí je možnost polohování, které pomáhá při rehabilitacích, masážích a nejrůznějších metodách cvičení, jako je například Vojtova metoda.

Díky tomu, že se firma RESI zaměřuje především na výrobu lehátek a stolů, jsou pacienti v těch nejlepších rukách. Kvalitní zpracování, zakomponování nejmodernějších vychytávek a použití těch nejlepších materiálů, dělá z výrobků od RESI jedničky na trhu. Firma vše vyrábí ve své nové špičkově vybavené hale, která jde s dobou a nebojí se nových technologií. Navíc na všechny produkty je poskytován záruční i pozáruční servis

RESI je nejen uznávanou firmou na českém trhu, ale také na tom evropském. Spolupracuje s německou firmou Hanning, která dodává pohonné jednotky, s německou firmou Elesa Ganter, která dodává ovládací elementy, a železný materiál RESI dováží z italských končin.

 

Jaká lehátka a stoly RESI nabízí?

RESI nabízí lehátka vhodná pro rehabilitaci, Vojtovu metodu, odpočinková lehátka, transportní lehátka, vertikalizační stoly, stoly určené do gynekologických ambulancí, transfuzní lehátka a mnoho dalších druhů nemocničních lehátek a stolů.

 

Krom lehátek a stolů RESI také dodává nejpokročilejší rehabilitační trenažér chůze G-EO Systems či Lokomat určený pro robotickou pohybovou terapii na pohyblivém pásu, a to jak pro dospělé, tak i děti. V jejich nabídce dále najdete také nakloněný stůl s integrovaným robotickým systémem chůze a mnoho dalších rehabilitačních pomůcek a potřeb pro tělesně postižené.

Reklama