Podlehněte účinkům superpotravin

Doplňování vitamínů je v zimních měsících pro nás téměř povinnost. Naše tělo je vyžaduje, a proto jsme ze všech stran bombardováni reklamou na doplňky stravy ve všech různých podobách. Patříte-li ale k těm, kteří před tabletky dávají raději přednost čerstvosti, pak ani v této oblasti nejsou vitamíny žádná hitparáda.

Je libo čerstvý pomeranč, čerstvý banán či listový špenát? O čerstvosti těchto potravin se dá v tomto ročním období jen polemizovat. Jak tedy ale dopřát našemu tělu trochu té energie, pročištění a rovnováhy? Řešení je v superpotravinách. Ty nás chrání před civilizačními chorobami a působí na naše zdraví i psychiku.

Chlorella

Tato zelená léčivá potravina obsahuje mnoho esenciálních vitamínů, minerálů, stopových prvků a dalších hodnotných látek. Všechny tyto zmiňované látky napomáhají uzdravovat náš organismus a zvyšují naší imunitu.

Mezi blahodárné účinky na lidský organismus patří například:

  • pomáhá vyrovnávat PH ve střevech a přispívá ke snížení plynatosti
  • snižuje obsah cholesterolu a krevního tuku v krvi
  • napomáhá proti depresím, únavě a pocitu úzkosti
  • normalizuje krevní obraz a stimuluje tvorbu červených krvinek

Mnohem více o produktu Chlorella se dozvíte zde.

Zdroj: puntura.cz
Zdroj: puntura.cz
Mladý ječmen

Tento zcela přírodní nápoj, který je připravován ze sušeného extraktu rostliny, obsahuje velké množství vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Ne nadarmo se mu tedy také říká elixír života.

Mezi blahodárné účinky na lidský organismus patří například:

  • posiluje imunitu a brání vzniku infekčních onemocnění
  • napomáhá udržovat správnou funkčnost kardiovaskulárního systému
  • příznivě působí na zažívání a působí proti zácpě
  • prospívá při léčbě vysokého krevního tlaku a při snižování hladiny cukru v krvi

Mnohem více o Mladém ječmenu se dozvíte zde.

Zdroj: punutra.cz
Zdroj: punutra.cz

O společnosti Puntura International

Společnost Puntura International nabízí vysoce kvalitní produkty, které prospívají nejen našemu tělu, ale i duši. Blahodárné účinky výše zmiňovaných a mnohých dalších superpotravin jsou zárukou komplexní péče o naše zdraví. 

Spojením společnosti Punutra International s nejlepšími výrobci a dodavateli z celého světa, vznikají produkty, u kterých není postupem nikterak narušena jejich účinnost. S tím také souvisí důkladné uchování, díky jemuž nedochází k nežádoucímu působení světla a uvolňování toxických látek z umělohmotných obalů.

Na stránkách www.puntura.cz si můžete objednat nejen zmiňované superpotraviny, ale i zcela přírodní kosmetiku. Zkuste vsadit na kvalitu a dejte zelenou produktům od společnosti Puntura International.

Reklama