Energie skrytá v čínských bylinách

Dnešní uspěchaný a nezdravý životní styl přetěžuje náš organismus, který pak snáze podlehne nástrahám civilizačních nemocí. Abychom předešli nepříjemným nemocem, je zapotřebí zklidnit naše pracovní tempo a soustředit se na harmonizaci našeho organismu.

Cukrovka, vysoký krevní tlak, impotence, zažívací potíže, revmatismus či artróza, to je jen malý výčet civilizačních chorob, kterými trpí čím dál více populace. Na svědomí ho má náš nezdravý životní styl, a toxické látky, které jsou obsaženy ve vzduchu, ale také v potravinách.

Na léčení případných nemocí bývá většinou pozdě, jelikož medikamenty mnohdy zmírňují důsledky, ale neléčí příčinu choroby.

Náš organismus si zaslouží pravidelnou péči, prevenci a detoxikaci, díky které dosáhneme  posílení imunity, udržení zdraví a vitality.

Pevné zdraví a vitalita

Možná si právě kladete otázku, jak zmíněné vitality dosáhnout? Recept můžeme hledat u obyvatel východních kultur, kteří jsou známí svou dlouhověkostí a pevným zdravím, které je dáno harmonickým životním stylem JIN-JANG a užíváním čínských bylin.

My však nemusíme cestovat až do daleké Číny. Osm hlavních bylin čínské tradiční medicíny obsahuje bylinná směs PhytoChi. Tonikum PhytoChi vyniká antioxidačními účinky, které jsou vhodné pro detoxikaci organizmu a jako prevence před nemocemi.

PhytoChi obsahuje byliny jako aloe vera, ženšen nepravý a ženšen pětilistý, schisandru čínskou, růži hladkou, lékořici, kustovnici a také mučenku pletní. Dále obsahuje výtažky z mandarinky, kurkumy nebo kozince blanitého.

Pro děti je určen PhytoChík, který je kromě výtažků z bylin doplněn také o prvky jako je vápník a jód pro správný vývin kostí.

 

Jak PhytoChi užívat?

Užívání PhytoChi není nikterak složité. Základní denní dávka pro dospělého člověka je v rozmezí 15 až 30 ml PhytoChi, které se užívá na lačno. U dětí je dávka snížená na 5 až 15 ml denně s ohledem na váhu dítěte.

V počátečním stádiu užívání mohou nastat prvotní reakce na škodlivé látky uložené v organismu, které se vlivem užívání PhytoChi začnou uvolňovat. Mohou se projevit také příznaky nedoléčených potíží. Jde však o ryze pozitivní jev, který má za cíl likvidaci chronických ložisek. Při užívání PhytoChi nezapomeňte dbát na pravidelný pitný režim, aby se škodlivé látky snáze vyloučily z těla.

Chcete udělat něco pro své zdraví, vyčistit organismus od škodlivých látek a dobít své tělo energií? Začněte užívat PhytoChi, který je určen pro všechny věkové kategorie.

Reklama