4 nejčastější otázky o přípravku FOLAXAN

Věříte alternativní léčbě? Pokud ano, pak jste možná už slyšeli o přípravku zvaném FOLAXAN. Ten zabraňuje růstu nádorových buněk, metastáz a buněčných mutací.

Dnešní článek přináší odpovědi na 4 nejčastější otázky o produktu zvaném FOLAXAN a navíc 3 recenze od uživatelů.

Co je to FOLAXAN?

Zdroj: Folaxan.cz
Zdroj: Folaxan.cz

FOLAXAN je přírodní přípravek s jedinečnou kombinací aktivních látek. Ty potlačují vznik a růst nádorových buněk a zároveň i zabraňují procesům karcinogenity. Díky svému složení je produkt vhodné užívat například při léčbě a prevenci nádorových onemocnění, při ozařování a chemoterapiích, při posílení činnosti imunitního systému během léčby a terapie.

Recenze z Heureka.cz (Jana): „Mám rakovinu s pokročilým karcinomem slinivky břišní s metastázami do jater, po použití FOLAXANU 3×2 tobolky denně došlo již po 3 týdnech k úpravě jaterních testů a celkovému zlepšení kvality života.“

Má FOLAXAN vedlejší účinky?

Není nutné se obávat jakýchkoliv vedlejších účinků. Terapie má velmi dobré klinické výsledky, a to u všech typů nádorového onemocnění. Díky tomu, že se jedná o 100% přírodní produkt, je FOLAXAN naprosto bezpečný také pro správnou funkci orgánů.

Recenze z Heureka.cz (Jiřina): „Nemohu říct, že je to zázračný lék na rakovinu, ale v květnu vyšetření PET a diagnostikován nádor v tlustém střevu. Další kontrolní PET v září a nález byl negativní. Aplikován folaxan měsíc, 3×2 tobolky. A že by se nádory samy ztratily?? Není to však zrovna laciné, ta měsíční kůra vyšla na 5 tisíc. Doporučila bych.“

Jaké je vhodné dávkování FOLAXANu?

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Dávkování je doporučeno nejlépe po jídle 3krát denně 1 až 3 tobolky. Přípravek je vhodné vždy zapít dostatkem tekutin. Lze užívat i dlouhodobě. Zlepšení je možno pozorovat po 2 až 4 týdnech.

Recenze z Heureka.cz (Martin): „Mne se osvědčil při léčbě rakoviny prostaty! Máte-li v okolí někoho s prokázanou diagnózou rakovinového nádoru jakéhokoliv stupně a jakkoliv beznadějného rozsahu, neváhejte a v zájmu jeho vyléčení a záchrany jeho života použít tento účinný prostředek, nejlépe samozřejmě pod lékařským dohledem. Doporučuji.“

Kde a za kolik lze FOLAXAN koupit?

Nutno podotknout, že FOLAXAN není lék. Jedná se o doplněk stravy, což znamená, že je volně dostupný ve všech lékárnách v České republice. Snadno lze přípravek zakoupit i přes internetové obchody. Jeho cena se liší dle balení. Cena za FOLAXAN 30 tobolek se pohybuje v rozmezí 1 340 Kč až 1 500 Kč. V nabídce však najdete i balení až s 270 tobolkami.

Reklama