Vichy: Kvalita k nezaplacení

Vichy je pro mnohé drahou a často nemyslitelnou značkou kosmetiky, kterou vídají pouze v regálech obchodu, respektive lékáren. Jenže v tomto případě opravdu kvalita odpovídá ceně. Pojďte se s námi na tuto francouzskou značku dneska podívat blíže.

Kosmetika Vichy má dlouholetou tradici nejen ve Francii. Kvalitu zajišťuje jednak společnost L´oreal, pod kterou značka Vichy spadá, ale hlavně laboratoře, které se pečlivě zabývají výzkumem lidské pleti. Základním kamenem je termální voda, která má jasné léčivé účinky. Ať už máte jakoukoliv pleť, pro každou se najdou i výrobky značky Vichy. Díky její vysoké kvalitě nemusíte při použití na sebe plácat hromadu obsahu daného výrobku, ale stačí opravdu jen trocha a výsledek se dostaví co nevidět. V tom je hlavní rozdíl od levných a rychle vypotřebovaných jiných produktů.

V řadě Vichy najdete přípravky jak na hydrataci, nedokonalost pleti, péči proti stárnutí pleti, make-up, tělovou péči, hubnutí, ochranu před sluncem, péči o pleť a  vlasy a dokonce i péči pro muže.  Nemusíte však hned nakupovat nespočet výrobků této řady a utrácet nemalé peníze ze svých úspor. Stačí si pro začátek najít tu svou kategorii a z ní si pořídit jeden či dva produkty. Pokud však nevíte, pro co se rozhodnout, zkuste zákazníky ověřený krém Vichy Aqualia Thermal 24 hod. Jedná se o nejprodávanější výživný krém, který silně posiluje a zklidňuje pleť. Díky tomu, že krém je hypoalergenní je určen opravdu pro všechny typy pleti. Koupit ho můžete především v lékárnách, a to ať už v kamenné či online lékárně.

Společnost Vichy má dokonce i několik patentů:

  • Stárnutí pleti – Procystein
  • Suchá pleť – Sfingolipid
  • Hydratace pleti – Fylladin
  • Vypadávání vlasů – Aminexil

 

Reklama