Masáže v pohodlí domova od fyzioterapeuta

Od bolesti zad velmi často pomůže masáž. Ovšem najít masérské centrum nejbližší vašemu domovu, které vám bude vyhovovat po všech stránkách, není lehkou záležitostí. Především v naší metropoli, kde nabídka je opravdu bohatá, může nastat problém.

Je Praha vaším domovem? Nedáte na své rodné město dopustit, přesto vás ale občas nebaví jezdit po Praze sem tam, nebo ze zdravotních důvodů nemůžete vyrazit na masáž přes celé město? Na druhou stranu jste ale v okolí svého domova nenašli to pravé místo, kde byste se uvolnili, načerpali nové síly a dokonale zregenerovali? Co takhle zkusit masáže do domu.

Masáže v pohodlí domova

Masáže do domu jsou chytrou alternativou pro všechny, které trápí bolest zad, ztuhlé svalstvo a touží po regeneraci těla. Zároveň ale ježdění po Praze pro ně nepřipadá v úvahu, ať už z nedostatku času, z nemožnosti si vybrat to pravé masérské studio nebo kvůli špatné pohyblivosti.

Masáž má lidskému tělu pomoci k regeneraci a naopak ulevit od bolesti. Zároveň je výbornou prevencí proti poruchám pohybového systému člověka. O to víc, trápí-li vás zhoršená pohyblivost z důvodu úrazu, nemoci či stáří, jistě oceníte masáž v pohodlí domova.

www.sxc.hu
Zdroj: www.sxc.hu

Masáže bez starostí i bez dojíždění

Připadá vám masáž u vás v bytě jako holý nesmysl? Myslíte si, že váš domov může přinést pouze příjemnou atmosféru, ovšem co se vhodného vybavení týká, už je zcela nevhodný? Pak jste na omylu. Právě pohodlí domova je tím nejdůležitějším faktorem, který pomůže k tomu, abyste se uvolnili a cítili se dobře. O zbytek se již postará profesionální fyzioterapeut.

Potřebné masážní oleje, cvičební pomůcky, lávové kameny, masážní lehátko, židličku, ručníky a mnohé další máte v případě opravdu kvalitních služeb zajištěné v rámci terapie. Nemusíte se obávat ani nepořádku, který by mohl nastat po návštěvě fyzioterapeuta. I o tuto činnost se odborník postará.

TIP:

zdroj: www.sxc.hu
zdroj: www.sxc.hu

Masáže do domu v Praze nabízí firma FyzioDomu, která působí pouze v Praze. Pokud si tedy pohráváte s myšlenkou, že masáže doma v Praze využijete, pak vyzkoušejte nabízené mobilní masáže FyzioDomu. Vybírat můžete například ze Švédské klasické, z Hloubkové cílené, z Relaxační, z Hawaiské či z Křišťálové.

Vysokoškolsky vzdělaný fyzioterapeut vám nejen pomůže od bolesti, ale projde s vámi i anamnézu, pomůže stanovit cíl terapie a na závěr vás i vyšetří. Ač se nemusí zdát,  vstupní konzultace je velmi důležitá. V případě její absence by mohlo dojít k nežádoucím zdravotním komplikacím, proto se jí v žádném případě nebraňte.

Pamatujte, že masáž není jen o rychlém promasírování svalstva. Nedílnou součástí je také psychická pohoda, profesionalita fyzioterapeuta a konzultace. Vyzkoušejte masáže do domu i vy a netrapte se již dlouhým dojížděním do masážních center. Třeba právě služby FyzioDomu pro vás budou tím pravým řešením.

Reklama