Jak zvládat pokles testosteronu?

Po čtyřicátém roku života začíná klesat hladina pohlavních hormonů v lidském těle. U mužů je tímto hormonem testosteron. Testosteron může například za vyšší růst svalové hmoty, růst ochlupení nebo také zabraňuje osteoporóze.

Poklesem produkce pohlavních hormonů dochází mimo jiné k snížení sexuálního libida, navození pocitu únavy a ztráty energie. Ze společenského hlediska bývá hladina testosteronu u zdravého muže spojována s dominancí, sexuálním libidem a podílí se také na agresivitě.

Zdravý muž s dostatkem hormonů se cítí svěží, plný života a energie. Bohužel s přibývajícím věkem se hladina testosteronu snižuje. Největší pokles v produkci pohlavních hormonů nastává mezi 40 a 50 věkem života.

A tady mnohdy přichází krize. Muži ztrácejí sexuální libido a cítí se méně atraktivní pro ženy a mohou ztrácet své zdravé sebevědomí. Tímto však, ale život vůbec nekončí.

 Nová vitalita

S šikovným přípravkem Vimax, můžeme opět docílit zdravé vitality a života plné energie.

Přípravek je určený pro dlouhodobé zlepšení mužské erekce. Na rozdíl od Viagry či podobných přípravků, které fungují jen jednorázově.

Vimax pro lepší erekci navrátí mužům plnohodnotný sexuální život a pozvednou ho o úroveň výš. Vimax zvyšuje sexuální výkonnost, zabraňuje předčasné ejakulaci a přidává mužskému přirození na velikosti. To je hned několik problémů, jejichž výskyt dokáže muže pořádně potrápit a přidat pár vrásek na čele.

Užívání přípravku je bezpečné a účinné pro muže všech věkových kategorií. Navíc Vimax tablety nejsou na lékařský předpis. Očekávaný výsledek se dostaví již během prvních týdnů užívání. Po třech měsících se z mužů stanou hotoví lvi salónů se zdravým sebevědomím a patřičným sexuálním libidem.

Výsledky mají dlouhodobější charakter a působí i po ukončení užívání přípravku. Vimax je také držitelem licence Kanadského ministerstva zdravotnictví.

 

Přípravek Vimax umožňuje
  •  větší a déle trvající erekci
  •  zvýšení sexuální touhy a vytrvalosti
  • zabránění předčasné ejakulace
  •  zvětšení mužského přirození

I s přibývajícím věkem se tak můžete radovat z krás všedního života a vychutnávat si ho plnými doušky.

Reklama