Vychází Turistické kvízy z Čech, Moravy a Slezska

Turistické kvízy z Čech, Moravy a Slezska, autor: Jiří Glet

Máte rádi objevování krás České republiky? Myslíte si, že dobře znáte tuzemská turistická místa? Přejete si o českých, moravských a slezských výletních místech dozvědět poutavé zajímavosti? Pak právě vám se bude líbit první díl knižní novinky Turistické kvízy z Čech, Moravy a Slezska, kterou napsal spisovatel Jiří Glet.

Reklama

V těchto dnech vyšla nová kniha autora Jiřího Gleta s názvem Turistické kvízy z Čech, Moravy a Slezska I. Knižní novinka potěší všechny zapálené turisty, kterým poskytne mnoho zajímavých informací.

Kniha je plná kvízů z nejznámějších turistických míst. Obsahuje více než 200 otázek. Kvízy jsou zároveň tipy na zajímavé rodinné výlety. U všech turistických cílů je totiž v několika málo větách uvedena jejích stručná charakteristika.

Díky tomu kniha poslouží jako praktický a vzdělávací průvodce při vašich výletech. To oceníte jak při výletech s vnoučaty, tak i v rámci turistických klubů. Pokud budete mít e-knihu uloženou v mobilu, stačí během výletní pauzy vašim vnoučatům nebo partě klást zvídavé otázky.

Turistické kvízy z Čech, Moravy a Slezska I. zakoupíte jako e-knihu ve vydavatelství Kosmas.cz.

O autorovi

Spisovatel Mgr. Jiří Glet je absolventem právnické fakulty UJEP v Brně. Desítky let se zabývá českou a evropskou historií, kulturou, uměním, historickými pamětihodnostmi a přírodními krásami. Je autorem několika průvodců, historických, dětských, humoristických knih i sbírek básní.

Kromě knih pohádek a knih pro děti, stojí za tvorbou turistických průvodců a píše také básně a vydal odborné publikace o minerálech. Na magazínu i-Senior.cz si můžete přečíst nádhernou sbírku básní Snílkové a konzumáci. Kompletní a úctyhodnou tvorbu pana Jiřího Gleta naleznete zde.

Turistické kvízy z Čech, Moravy a Slezska, autor: Jiří Glet

Reklama