Vojenské oblečení na tramping a venkovní práce

zdroj: www.sxc.hu
Trávíte svůj volný čas trampingem, prací na chalupě nebo procházkami v lese? Nebo jste sběratelé vojenského vybavení či příznivci adrenalinové hry airsoftu?

 

Reklama

 

V dnešním článku si příznivci vyjmenovaných aktivit jistě přijdou na své. Představíme vám inzertní server s military tématikou, zaměřený na vojenské oblečení a výstroj, nože a airsoftové vybavení. Na serveru Army bazar také nalezneme historické a znehodnocené zbraně, jejich repliky a další sběratelské kousky. Vezmeme to ale pěkně popořadě.

 

Uniformy a maskáče

Při venkovních pracích nebo při procházkách v lese a sbíráním hub oceníte velkou nabídku maskáčů a uniforem armád z téměř celého světa. Pořízení vojenského oblečení je velmi výhodnou záležitostí. Z vlastních zkušeností mohu potvrdit, že originální vojenské maskáče vydrží daleko více než obyčejné oblečení. Vždyť k tomu je taky navrženo. Tudíž při pracích okolo domu nebo procházce v lese se nestane, že by vám kalhoty roztrhala například vyčnívající větev.

 

Zbraně a střelivo

V Army bazaru nalezneme také velké množství střelných zbraní, jakými jsou pistole, revolvery, malorážky nebo myslivecké kulovnice. Na stránkách jsou v nabídce také znehodnocené a historické zbraně, které ocení hlavně sběratelé a vojenští fanoušci.

Nejsme-li myslivci nebo sportovními střelci, tak střelné zbraně příliš nevyužijeme. Zcela naopak tomu je v trampingu a při různých venkovních aktivitách, kde mnohdy neobejdeme bez nože. V kategorii chladné zbraně, můžeme vybírat z mnoha druhů loveckých a zavíracích nožů, šavlí a mačet.

 

Vybavení pro airsoft a paintball

Hráči těchto dvou adrenalinových aktivit jsou jedněmi z největších spotřebitelů armádního oblečení a výstroje. Vždyť není se divit. Základem airsoftu právě simulace bojových přepadů a nácvik taktických operací. Z těchto důvodů jsou na vybavení pro airsoft kladeny vysoké nároky. Oblečení a výstroj pro airsoft musí být vysoce funkční, odolné a mělo by splňovat základní prvky kamufláže.

Jak jsem zmiňoval na začátku tohoto článku. Příznivci všech vybraných aktivit si na stránkách Armyburza.eu přijdou na své a k tomu vybrané zboží pořídíme za výhodné ceny.

Reklama