Prohlížeč od Seznamu upozorní na nové e-maily

Stává se vám, že přehlédnete příchozí e-mail? Stále aktualizujete svou e-mailovou schránku? Rádi byste byli informování o příchozích e-mailech? Internetový prohlížeč Seznam.cz vás na příchozí e-maily upozorní.

Z minulých článků víte, že prohlížeč Seznam.cz překládá zahraniční stránky do češtiny a umožňuje bezpečné prohlížení internetu. Dnes vás seznámíme s nástroje, který automaticky upozorňuje na příchozí e-maily.

S internetovým prohlížečem od Seznamu už nemusíte neustále hlídat e-mailovou schránku. Prohlížeč vás jednoduše na příchozí poštu upozorní. A to rovnou několika způsoby. Přímo v prohlížeči na horní liště je zobrazena obálky s počtem nepřečtených zpráv. Na nové zprávy upozorní také ikonka prohlížeče dole u hodin.

Upozornění na nový e-mail, zdroj: www.napoveda.seznam.cz

Úplnou novinkou, která pro Windows navíc zatím není příliš rozšířená, je pak tzv. notifikační badge, tedy červená tečka podobná těm, které vídáme na ikonách mobilních aplikací. Ta se po doručení zprávy objeví přímo na ikoně „S“ na ploše počítače, takže se uživatel o novém e-mailu dozví hned, jakmile počítač zapne. Avízo navíc přijde, i když prohlížeč zrovna nepoběží,“ vysvětluje Šárka Lebedová, produktová manažerka Seznam.cz prohlížeče.

Aby vás prohlížeč informoval o nových e-mailech, je nutné ho se přihlásit do své e-mailové schránky a v nastavení zaškrtnout možnost Upozorňovat na nové e-maily.

Mějte své e-maily pod kontrolou. Stáhněte si internetový Seznam.cz prohlížeč.

Reklama