Prohlížeč Seznam překládá zahraniční stránky do češtiny

zdroj: Seznam.cz, a.s.

Rádi byste si prohlíželi cizojazyčné stránky? Ale neovládáte cizí jazyk? Nevadí! S internetovým prohlížečem od Seznamu porozumíte anglickým, německým i například francouzským webovým stránkám.

Reklama

Internetový prohlížeč od Seznamu boří veškeré hranice. Jak jste se mohli dočíst v minulém článku, patří k nejbezpečnějším prohlížečům. S jeho používáním je brouzdání internetem nejen bezpečné, ale nyní také snadné. I bez znalosti cizích jazyků totiž můžete prohlížet cizojazyčné webové stránky.

Seznam prohlížeč obsahuje celostránkových překladač, který umožňuje automatizovaný překlad pěti cizích jazyků. Vedle angličtiny a němčiny, Seznam.cz prohlížeč překládá francouzské, ruské i španělské webové stránky.

 „V praxi to funguje skrze pomocníka Krastyho, který uživatelům přináší vždy nějaké upozornění nebo nabídku. V tomto případě ve vyhledávacím řádku cizí jazyk automaticky rozpozná a po jednom kliknutí stránku – a s ní i jakýkoli další obsah na ní – přeloží do češtiny,“ vysvětluje Štěpánka Lebedová, produktová manažerka Seznam.cz prohlížeče.

Pročítejte si cizojazyčné stránky v českém překladu. Stáhněte si internetový Seznam.cz prohlížeč.

Reklama