Bezpečné prohlížení internetu s prohlížečem od Seznamu

zdroj: Seznam.cz, a.s.

Věděli jste, že česká internetová jednička, společnost Seznam.cz, a.s. vyvinula svůj vlastní internetový prohlížeč? Ano! A naprosto se liší od ostatních prohlížečů, neboť poskytuje mnoho interaktivních funkcí pro snadné ovládání. Jednotlivé funkce postupně představíme. Dnes se ale zaměříme na samotnou bezpečnost internetového prohlížení.

Reklama

Co je to internetový prohlížeč?

Na začátek si vysvětlíme, co je to internetový prohlížeč? Internetový prohlížeč neboli anglicky Browser je aplikace či rozhraní, prostřednictvím kterého si prohlížíme internet a navštěvujeme jednotlivé webové stránky. Velmi zjednodušeně pro mnohé prohlížeč znamená ikonu na ovládacím panelu či pracovní ploše počítače nebo mobilu, kterou používáte k brouzdání po internetu. K nejrozšířenějším patří prohlížeče Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer a další. A již několik let se k nim řadí také internetový prohlížeč od Seznamu, který v posledních měsících prošel celou řadou vylepšení. Bez nadsázky patří browser Seznam k nejlepším internetovým prohlížečům na trhu.

Bezpečné prohlížení internetu

Bezpečné prohlížení internetu patří ke klíčovým vlastnostem internetových prohlížečů. Bohužel ne všechny dostupné prohlížeče neprůstřelnou ochranu před viry, spamy a hackery poskytují. Zranitelnost mnohých prohlížečů tkví především v doplňkových modulech, které vyžadují pravidelnou aktualizaci. A právě opomenutí aktualizací otvírá zadní vrátka hackerům, respektive vystavuje uživatelský počítač riziku napadení.

Český internetový prohlížeč Seznam je ale jiný. Nenabízí žádné zranitelné přídavné moduly a celková jeho architektura je vyvinuta tak, aby poskytovala uživatelům co největší bezpečnost. Seznam prohlížeč brání v instalaci lišt a doplňků, které ohrožují váš počítač.

Navíc Seznam prohlížeč neustále reaguje na internetové hrozby a varuje před rizikovými stránkami. Prohlížení internetu je díky tomu bezpečnější, než kdykoliv dříve.

Vyzkoušejte to sami a stáhněte si bezpečný prohlížeč od Seznamu. Instalaci zvládne každý!

Reklama