Poznejte fascinující drahokamy s knihou Drahé kameny

Drahé kameny, autor: Jiří Glet

Fascinují vás nerosty a především krása drahých kamenů? Jste přitahování jejich rozmanitostí, barevnou pestrostí a originální strukturou? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Vše o drahokamech se dozvíte v knize Drahé kameny, kterou napsal pan Jiří Glet. Závěrem na každého čtenáře čeká dárek.

Reklama

Spisovatel Jiří Glet společně s vydavatelstvím Pavla Kohouta uvedl v loňském roce na knižní trh naučnou knihu Drahé kameny. Kniha pojednává o historické roli ozdobných nerostů, o jejich objevování, využití i vlastnostech.

O drahé kameny se lidé zajímali odpradávna. Stávaly se symbolem bohatství a moci. Vždyť žádná koruna panovníka nesměla být ochuzena o lesklé nerosty. V knize Drahé kameny se postupně seznámíte s oblíbenými drahokamy a dozvíte se o nich mnoho zajímavostí. Mnoho lidí zároveň nerostům přisuzuje léčivé účinky, proto ani toto téma není v knize vynecháno.

Kniha Drahé kameny k volnému stažení

Přejete si knihu Drahé kameny přečíst? Máme pro vás překvapení. Spisovatel Jiří Glet věnoval čtenářům elektronickou verzi své knihy k volnému přečtení. Knihu si můžete zdarma stáhnout a přečíst v závěru článku.

O autorovi

Spisovatel Jiří Glet je již mnoho let v důchodu, ve kterém naplno podlehl kouzlu psaní. Kromě knih pohádek a knih pro děti, stojí za tvorbou turistických průvodců a píše také básně, odborné publikace a pohádky pro děti. Na magazínu i-Senior.cz si můžete přečíst i stáhnout nádhernou sbírku básní Snílkové a konzumáci, kterou pan Glet s laskavým svolením poskytl všem čtenářům. Kompletní a úctyhodnou tvorbu pana Jiřího Gleta naleznete zde.

Pan Jiří Glet laskavě umožnil čtenářům magazínu i-Senior.cz volné stažení knihy Drahé kameny v elektronické podobě. Za dílo velmi děkujeme!

Drahé kameny, autor: Jiří Glet
Reklama