Paštika z tofu PÂTIFU přijde vhod na chleba i do polévky

Už máte dost klasických snídaní s tučným máslem? Ze sýrů si nemůžete vybrat ten pravý a uzeniny se snažíte raději eliminovat? Pak pro vás máme tip na zdravou pochoutku, kterou ocení i vaše vnoučata.

Dnes bychom vám rádi představili český výrobek vhodný pro diabetiky, celiaky, věčné dietáře, děti, ale zároveň i pro každého, kdo si rád pochutná na kvalitním a dobrém jídlem, a tím je PÂTIFU neboli paštika z tofu.

Prémiová tofu paštika bez konzervantů

Zdroj: Patifu.cz
Zdroj: Patifu.cz

Paštika z tofu je nejen skvělým „mazáním“ na chleba. Je bez glutamátu, bez lepku a bez konzervantů. Vyrobena je z tofu, a tak s ní uspějete i u vnoučat, která se rozhodla pro dráhu vegetariánů.

Pokud se však řadíte mezi ty, kteří tofu neholdují, pak před zavrhnutím vyzkoušejte jednu z 9 různých příchutí. Pochutnat si můžete na PÂTIFU delikates, orient nebo gourmet. Dále je v nabídce paštika s hlívou, s rajčaty a olivami, s bazalkou a česnekem, s bylinkami a s dýní hokkaido. Poslední devátou pomazánkou z tofu je PÂTIFU toskánská.

Jejich složení neobsahuje žádné maso a chemii. U zákazníků to zatím vyhrávají příchutě delikates, s hlívou a toskánská. To jsou tři nejoblíbenější.

Připravte si z PÂTIFU snídaně, polévky i dětem svačinky

Paštiku z tofu ale není nutné využít jen jako pomazánku na snídani či zdravou svačinku. Například díky Patifu hokkaido si můžete připravit výtečnou polévku, na kterou budete pořebovat:

Zdroj: Patifu.cz
Zdroj: Patifu.cz

2 balení PÂTIFU hokkaido, 1 cibuli, olej, 200 ml vody, muškátový oříšek, sůl, pepř, smetanu a bylinky.

Na jemno nakrájíte cibulku, okořeníte, osolíte a osmahnete dozlatova. Přidáte PÂTIFU a vodu. Pečlivě promícháte a přivedete k varu. Poté už jen dochutíte muškátovým oříškem. Na talíři ozdobíte smetanou a bylinkami.

Pokud vám zdravý životní styl není cizí a zajímají vás další tipy na lahodná jídla, pak se podívejte na recepty z patifu.

Paštiku koupíte po celé České republice

Zdroj: Patifu.cz
Zdroj: Patifu.cz

Ať už máte kila na víc, chcete připravit vnoučatům zdravou a chutnou svačinku či snad vás trápí diabetes, vyzkoušejte paštiku PÂTIFU. Sami uvidíte, že s tímto českým výrobkem snadno a rychle uděláte ranní snídani, výtečný oběd i zdravou chuťovku. Díky praktickému balení ji s sebou můžete také vzít na celodenní výlet.

A kde paštiku z tofu vlastně pořídíte? Zakoupíte ji v každé DM drogerii, v obchodních řetězcích Globus a Tesco a v celé řadě prodejen se zdravou výživou.

Reklama