Obrázky, které zpříjemní interiér

Obrazy působí na naše emoce, psychiku a jsou nerozlučně spjaty s doplňky bytu. Nedovedu si představit prázdné stěny bez obrázku nebo dekorace. Místnosti bez obrazů působí chladně a prázdně. Naopak krásným obrazem vneseme do interiéru více útulnosti a krásy.

 

Nemluvě o tom, že vhodně zvolený obraz upoutá pozornost každé návštěvy. Máte v domácnosti na stěnách volná místa, a rádi byste je zaplnili, jen nevíte jak na to? Pokusíme se vám poradit.

 

Jak vybrat správný obraz do domácnosti

Dekorace stěn v posledních letech zažívají obrovský vývoj. Už se nespokojíme s malovanou krajinou nebo vázou plnou květin.

Jako oblíbeným doplněk stěn se stávají nejrůznější fotografie, které mohou být barevné nebo v retro stylu černobílé barvy.

Dalším trendem jsou umělecké reprodukce. Většinou si nemůžeme dovolit pořídit drahý originál od Pabla Picassa, Moneta nebo Vincenta van Gogha. Ale vždyť jejich obrazy jsou tak krásné.

A právě v tuto chvíli přichází na řadu umělecké reprodukce. A co to je? Jedná se o licencovanou kopii originálního obrazu, která může být podle vašeho přání natištěna na plátno nebo kvalitní papír, který je dále zalaminován. Tyto obrazy se vzory světových umělců jsou krásným zpestřením bytu. Na stránkách umenisveta.cz můžete vybírat z desítek motivů.

 

Rámování obrazů

Zvolíte-li si dražší, ale za to krásnější variantu potisku na plátno, je v ceně samozřejmě rámování takového obrazu. V praxi se běžně také rámují plakáty a již zmíněné fotografie nebo reprodukce tištěné na papír. Snadno lze provést i rámování obrazů online.

Stránky umenisveta.cz nabízím přes 270 000 obrazů a 300 druhů rámů. Nemusíte se strachovat, že byste nevybrali ten pravý obrazový doplněk do vašeho interiéru

 

Tip jak ulehčit studium vnoučatům

Možná jste od vnoučat slyšeli naříkání, jak mají těžké studium a jsou zahlceni úkoly, prezentacemi anebo je čeká psaní bakalářských prací. V tom případě jim poraďte internetové stránky zaverecneprace.sk, kde jim pomohou s přípravou podkladů pro seminární a bakalářské práce.

Reklama