Letakomat.cz: Už vám neunikne žádná akce

Nakupovat ve slevách se vyplatí, a to jak elektroniku, oblečení, tak i jídlo. Příjmy dnes nejsou nikterak vysoké a mnohým ani nic jiného nezbývá. Jenže jak se vyznat ve všech těch slevách a akcích?

Být neustále ve střehu je dost těžké. Pročítat letáky ze všech možných obchodů je sice fajn, ale stejně čas od času nějaká ta dobrá sleva prostě uteče. Důvod je jednouchý, buď se akční zboží přehlédne, nebo se prostě leták do našich schránek ani nedostane.

Procházejte si akční letáky online

Řešením jsou letáky na internetu. Ovšem dívat se na webové stránky Kauflandu, Billy, Penny Marketu či Tesca a hledat nejlevnější mléko, by zabralo mnoho času. A ač se cena jednoho litru mléka může zdát mnohým podobná, opak je pravdou. Zrovna před nedávnem Billa nabízela mléko zlevněné z 18,90 Kč na 9,50 Kč. Při koupi deseti mlék ušetříte 94 Kč.

Naštěstí na internetu existuje portál Letakomat.cz, který shromažďuje všechny aktuální letáky na jednom místě. Navíc portál nabízí také pravidelné informování o slevách pomocí newsletteru.

Všechny letáky na jednom místě

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Nepřijde-li vám leták do schránky, není nutné panikařit, stejně jako shromažďovat kupu papírových letáků. Všechny můžete přehledně najít na internetu. Na portálu Letakomat.cz si stačí ten svůj jen vyhledat.

Konkrétní slevy v obchodech lze najít dvojím způsobem. Seznam řetězců je na webových stránkách seřazen podle abecedy. Podle kategorie si můžete zvolit buď obchody v podobě hypermarketů, obchody prodávající elektroniku, oblečení, obuv, sportovní zboží, drogerii, kosmetiku a mnoho dalšího.

Kaufland je obchodní svět pro každého

Jedním z nejvyhledávanějších obchodů je Kaufland. A není divu. Tento řetězec nabízí akční zboží za skvělé ceny. Uzeniny, sladkosti, kávu i sýry nakoupíte až s 50% slevou. Nemluvě o velkém výběru zeleniny a ovoce, kterou některé pobočky v odpoledních hodinách prodávají doslova za pár korun. Navíc Kaufland není jen o jídle, také tady lze sehnat elektroniku, drogerii, oblečení nebo hračky.

A co na vás tento týden v Kauflandu čeká? V obchodě koupíte například 1 kg jablek Golden za 12,90 Kč (původní cena 28,90 Kč), 1 kg uzené vepřové kýty bez kosti za 99,90 Kč (původní cena 159 Kč), čokoládu Orion různého druhu za 14,90 Kč (původní cena 26,90 Kč) nebo sušák na prádlo za 139 Kč (původní cena 199 Kč).

Lidl láká na speciální týdny a široký sortiment

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Velmi oblíbený obchod, který nabízí krom jídla snad téměř vše, je Lidl. Ten díky svým speciálním týdnům láká zákazníky všech věkových kategorií. V Lidl najdete vše pro dům, zahradu, sport i děti. Navíc se obchod pyšní také vysokou kvalitou, a tak není divu, že především na oblečení se zde stojí fronty.

V letáku Lidl na tento týden můžete najít mnoho italských delikates. Čerstvé plněné těstoviny si tak můžete dopřát za pouhých 29,90 Kč, výtečné italské croissanty za 59,90 Kč a pravý italský jogurt se smetanou za 12,90 Kč. Krom toho nechybí také ložní povlečení, pyžama, osvětlení a pár produktů do kuchyně. To vše za skvělé ceny.

A na co se můžete těšit příští týden? Na skvělé chutě Mexika a na „spokojený život“. V nabídce totiž najdete bavlněné košilky, trika, měřič krevního tlaku nebo masážní polštářek a lupu s osvětlením.

Reklama