Kvalitní domácí služby kdykoliv

Říká se, že stáří je podzim života. Jedná se však o období, které chce nejeden z nás prožít v klidu s rodinou a v pohodlí našich domovů. Ne každý má ale to štěstí, že ve stáří je zcela zdráv a důchod si tak může užívat všemi doušky. Od roku 2010 však působí na trhu společnost Home Senior, která nám s nástrahami stáří pomáhá.

I přes milující rodinu nastávají v životech seniorů chvíle, kdy jsou odkázáni na pomoc cizích osob. Opouštět rodný domov se ale nikomu nechce. A také proč by? Právě společnost Home Senior nabízí kvalitní pomoc v době, kdy i přes přibývající léta chceme stále žít plnohodnotný život.

Potřebujete jednou za čas umýt okna, posekat zahradu, vyklidit staré věci z garáže, přibýt nějaký ten hřebík či sem tam dojít na větší nákup? Nebo by vám přišel vhod pravidelný úklid, jako je luxování, vytírání, utírání prachu, žehlení a nepohrdli byste ani venčením vašeho pejska? Ať už sháníte jednorázovou pomoc nebo opakovanou, společnost Home Senior vám splní oboje.

Jejich cílem je uskutečňovat sny a přání klientů, začlenit seniory do společenského a kulturního života a především pomáhat a řešit starosti a problémy starší generace.

P1130997

Hlavně nebýt sám

Pokud i vy máte strach ze samoty a celý život jste zvyklý být mezi lidmi, nemusí tomu být jinak ani ve stáří. Kulturních akcí je kolem nás mnoho. Jen o nich musíme vědět. A i s tímto vám lidé z Home Senior rádi pomohou. Ať už toužíte vidět operu, nový velkofilm nebo strávit chvilky procházkou v přírodě, návštěvou zámku či byste si šli rádi zaplavat, stačí si zavolat na bezplatnou linku 800 888 014, kde se dozvíte více.

A právě na bezplatné lince 800 888 014 nebo na e-mailu sluzby@homesnior.cz si domluvíte vše potřebné. Vy pouze řeknete vaše přání či potřebu a po domluvě se dozvíte, kdo k vám přijde a kolik vás to bude stát. Do konce prosince můžete také využít 22% slevu na veškeré služby.

Ať už tedy sháníte pomoc s domácími pracemi nebo vedle sebe chcete jen někoho, s kým byste si popovídali, pak vyzkoušejte i vy služby společnosti Home Senior, o kterých se dozvíte více na www.homesenior.cz.

senior2

Reklama