Energetičtí upíři jsou mezi námi. Víte, kdo vám vysává energii z těla?

Snad každý máme kolem sebe někoho, kdo nás doslova vysává. Energetičtí upíří jsou všude kolem nás. Někdy je to kamarádka, příbuzný nebo soused. A bohužel ne vždy je možné tyto lidi ze svého světa úplně vyškrtnout. Jak poznat, kdo z vás energii vysává a jak se proti takovým citovým upírům bránit?

Často jsou citovými upíry členové naší rodiny, občas se ale s takovým člověkem můžeme setkat i na chodbě panelového domu, v obchodě, na ulici nebo v práci.

Jak poznat energetické upíry?

Nejste si úplně jisti, zda i kolem vás se někdo takový pohybuje? Pak zbystřete, pokud v blízkosti některých lidí znejistíte, jste nervózní a napjatí.

Stejně tak energetické upíry poznáte podle toho, že v jejich společnosti máte pocit, že jste ohroženi, i přestože netušíte proč. Často vás může také mrazit v zádech, naskakovat husina a dělat se nevolno a slabo.

Poznávacím znamením je i to, že se těšíte na dobu, kdy budete z dosahu daného člověka. V nespolední řadě pak buďte na pozoru, pokud kvůli některým lidem děláte věci, které vlastně ani dělat nechcete.

Jak se bránit energetickým upírům?

Bohužel ne vždy je možné citového upíra ze svého života úplně vyškrtnout. Jestliže je to i váš případ, pak se vždy snažte dostatečně dobít vysátou energii. Víte, jak?

Při konverzaci s danou osobou si představujte, že jste ve velké průsvitné kouli, do které se za vámi nedostane nic, co by vám vadilo, mohlo ublížit. Jakmile vám bude cokoliv vnucováno a nebude se vám cokoliv líbit, dejte to jasně najevo. Buďte asertivní, zároveň se ale snažte být milí. V žádném případě se nevyplatí pouštět se do dlouhých diskuzí, je-li to možné, snažte se kontakt omezit na minimum.

Při střetnutí s energetickým upírem dýchejte. Ano, to jistě děláte stále, ale tentokrát se snažte na svůj dech myslet. S každým nádechem si představujte, jak do vás proudí nová čistá energie, s výdechem vypusťte veškeré zlo, které do vás vstoupilo skrz danou osobu.

Jestliže vám není dobře ani po tom, co se rozloučíte s takovým člověkem, je na čase se pořádně dobít, a to nejlépe v přírodě. Sílu vám dodá například objímání stromů. Pokud ani magická příroda a procházka na čerstvém vzduchu nepomohou k vašemu štěstí, pak se snažte vypnout a přečtěte si dobrou knížku nebo si pusťte film či oblíbený seriál.

Reklama