Za rok sedmdesát a stále šik. Inspirujte se krásou Meryl Streep

Je herečkou, zpěvačkou, producentkou, matkou čtyř dětí a ženou v seniorském věku. Řeč je o Meryl Streep. Ženě, která získala několik významných ocenění za své herecké výkony. I přestože oslavila před pár dny 69. narozeniny, stále je aktivní a velmi charismatickou a krásnou bytostí.

Meryl Streep už nějaký ten pátek vypadá pořád stejně, a to velmi skvěle. Za jejím svěžím a mladistvým vzhledem ale nehledejte desítky plastických operací, nýbrž poklidný rodinný život. Herečka se na rozdíl od svých kolegyň vždy stranila médiím, její jméno tak nikdy nebylo propíráno bulvárem.

Zdroj: Instagram

Meryl Streeep se proslavila v nejednom filmu. Mezi její nejlepší role patřily ty ve filmech Sophiina volba a Železná lady, za které získala Oscara v kategorii Nejlepší herečka v hlavní roli. Cenu Emmy pak dostala za minisérie Holocaust a Andělé v Americe. Cenu Zlatý glóbus si domů odnesla za osm filmových rolí, mezi které patří například Francouzova milenka, Ďábel nosí Pradu a Julie a Julia.

V Česku si Meryl Streep nejčastěji spojujeme s herečkou Zlatou Adamovskou. Ta jí totiž propůjčila svůj hlas v dabingu.

Jak být šik před sedmdesátkou?

Meryl Streep za dva roky oslaví sedmdesátku. Jestliže chcete být šik jako tato dáma, pak vsaďte na eleganci a lehkost. Herečka působí stále mladistvým vzhledem díky světlým vlasům po ramena.

Světlá barva vždy omlazuje, avšak nebojte, nemusíte ihned z černých vlasů na blond i světle plavá vám ubere nějaký ten rok. K tomu zapomeňte na krátké střihy a raději vsaďte na slušivé mikádo.

Herečka dává přednost přirozenému vzhledu před rudými rty, vykreslenému obočí a make-upu, který zakryje i poslední nedokonalost. Naopak raději volí jemnost, světlé odstíny, nude rtěnky a nikdy nezapomene na trochu tvářenky.

To samé platí i v oblečení. Jednoduchá elegance. Navíc Meryl Streep se řídí pravidlem:  „Tmavší barvy na kalhotách a světlejší na halenkách.“

I přestože herečka volí jednoduchost, co se doplňků týká, nebojí se vyřádit. Miluje výrazné náhrdelníky, šátky, módní brýle, velké náušnice a nikdy nezapomíná na boty na podpatku. Ty ale vždy volí tak, aby byly pohodlné, proto před vysokými jehlami dává přednost střední velikosti.

 

Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Zdroj: Instagram
Reklama
SDÍLET