Využijte nejen na zimu univerzálnosti zakrývacích placht

Zima už se pomalu blíží a mnozí jistě nezahálejí a připravují na mrazivé období své domy, zahrady, auta a vše, co potřebuje před nejchladnějším obdobím v roce řádně zazimovat. Pokud ale patříte k těm, co tápou, jak nad zimou vyzrát, pak pro vás máme jeden skvělý a univerzální tip, který vám s tímto ročním obdobím pomůže se vypořádat.

Kdo by to neznal, nejen na našich zahradách se najde mnoho věcí, které je potřeba před zimou řádně zakrýt. Možná dokonce stojíte před rozhodnutím, jak zazimovat váš rozestavěný dům, garáž či cokoliv jiného. Řešení je však jednodušší, než by se na první pohled mohlo zdát. Využít můžete zakrývací plachty.

Zakrývací plachty vhodné i do -50 °C

Ač se to může zdát jako nesmyslné a krátkodobé řešení, opak je pravdou. Na našem trhu najdete například zakrývací plachty od firmy Plachty Petr Štěpáník, které jsou natolik odolné, že si poradí i s mrazem až do neuvěřitelných -50 °C. Naopak v létě pak zas plachty vydrží vysoké teploty až do 85°C.

Tloušťka plachty se pohybuje mezi 0,2 až 0,4 mm a je jen na vás, jakou zvolíte. Navíc folie mají bytelné zdvojené kraje s kovovými oky, takže se nemusíte obávat žádného uletění či poškození. Ať už si zvolíte jakýkoliv rozměr a vlastně i barvu plachty, dostane se vám výborné kvality, a tak deště nebo i polití nejrůznějšími kyselinami či alkáliemi se nemusíte obávat. Člověk totiž nikdy neví, co se může stát.

Uvidíte, že zazimování bude díky zakrývacím plachtám snadnou záležitostí. Navíc v nabídce firmy Plachty Petr Štěpáník najdete i autoplachty, které se vám doma jistě také neztratí. Takže pokud jste již přezuli na zimní, pak neotálejte a dopřejte vašemu automobilu i plachtu z odolného a nepromokavého materiálu.

Kvalita a spolehlivost na prvním místě

Společnost Plachty Petr Štěpáník klade důraz na kvalitu a spolehlivost. Řídí se heslem, že zákazník je vždy nejdůležitější. Dosavadní zákazníci to moc dobře vědí, a tak jim loajalita rozhodně nechybí, proto také firma působí na trhu už od roku 1995.

Krom zmiňovaných zakrývacích plachet a autoplachet, nabízí firma také stínící sítě na ploty, které jistě ocení nejen sportovci a sportovní kluby. Stínivost sítě dosahuje až neuvěřitelných 90 % a k plotu se upevňuje jednoduše pomocí silonové šňůry a utkaných ok po krajích.

Ať už tedy sháníte stínící sítě nebo stále marně tápete jak zazimovat vaše auto, rozestavěnou garáž, stroje či cokoliv jiného, dejte šanci zakrývacím plachtám, které jistě nevyužijete pouze v mrazivém období. Protože i v létě je potřeba sem tam něco zakrýt nebo někde zastínit.

Reklama