Proč byste měli začít užívat lipozomální glutathion ještě dnes

Dodáváte svému tělu pravidelně veškeré potřebné látky, které zvyšují obranyschopnost vašeho organismu? To už jste určitě slyšeli o glutathionu. A pokud ne, dovolte nám, abychom vám jej představili.

Reklama

Podpora imunity a obrana před viry

Když se řekne imunita, určitě si vybavíte vitamin C. Ten je totiž obecně považován za nejúčinnější látku, která posiluje lidský organismus. Ale není vůbec od věci, doplňovat své tělo nejenom vitaminem C, ale také vitamínem D a zinkem.

Toto trio je skvělé zejména v podzimních a zimních měsících, protože pomůže vašemu tělu v boji s viry a vám se tak obloukem vyhne případná rýma. Vyzkoušejte lipozomální vitamín C+D3+Zinek, který se skvěle vstřebává a jednoduše užívá.

Lipozomální glutathion

Další obranný parťák, který by neměl chybět ve vašem arzenálu, je již v úvodu zmíněný glutathion. Ten je považován za nejsilnější antioxidant v lidském těle. Ačkoliv si ho lidské tělo umí vyrobit samo, jeho produkce prudce klesá s přibývajícím věkem. A proto není od věci zařadit ho do svého jídelníčku.

Skvěle vstřebatelný je lipozomální glutathion. Kromě toho, že posiluje imunitu, pomáhá také v boji proti stresu a vyčerpání, funguje jako účinná prevence vzniku onkologických onemocnění a chrání vaše játra a ledviny.

Proč právě lipozomální forma doplňků?

Pozastavili jste se nad pojmem lipozomální? Obavy nejsou na místě. Jedná se o revoluční technologii, která zajišťuje, že doplňky stravy v této formě jsou nejlépe vstřebatelné a tím pádem mají i největší účinek. Při nákupu lipozomálních doplňků stravy se zaměřte na kvalitu, tu zaručuje například značka Pure rituals.

Podpořte obranyschopnost svého organismu a buďte připraveni na chladné zimní měsíce. Zařazením těch správných vitamínů a antioxidantů do své každodenní rutiny se vám všechna onemocnění vyhnou obloukem.

Reklama