Víme, jak být NEJ babičkou a dědou! Oslavte narozeniny v zábavním parku

Plánujete oslavu pro vnoučata? Rodiče dětí jsou zaneprázdnění, a tak uspořádání oslavy přenechaly na vás na prarodičích? Máme pro vás tip, jak se tohoto nelehkého úkolu zhostit s grácií a jak vykouzlit úsměv na rtech oslavenci.

Pokud máte v plánu upéct třípatrový dort politý čokoládou, ozdobený krémem, lentilkami a správným počtem svíček, pak na to rychle zapomeňte. Stejně tak neuspějete s chlebíčky s vlašským salátem, šunkou a vajíčkem a s různými druhy jednohubek. Nad pomazánkami si hlavu lámat ani nemusíte.

S přípravami se netrapte. S věkem sil ubývá, a ať pro vaše vnoučata vymyslíte sebechutnější pohoštění, s úspěchem se ne vždy setkáte. Dnešní děti totiž neprahnou po „nudném sedánku“ doma v obývacím pokoji, jako tomu bylo dříve. Ony chtějí zábavu a adrenalin.

Zábavní park to na narozeniny jistí

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Ano, je možné pro děti připravit hry i na doma. Pokud vyjde počasí a prostory to dovolí, pak jistě také zahrada je skvělým místem pro konání dětské narozeninové párty. Ovšem představa polité sedačky, koberce a umazané hory nádobí, není nic, o co by člověk stál.

I přestože si pro vaše vnoučátka přejete jen to nejlepší, po zdevastovaném bytě rozhodně netoužíte. Nebo snad ano? Co takhle narozeninovou oslavu přenechat na profesionálech? Respektive zvolit nejlepší řešení pro všechny, a to třeba zábavní park BRuNO v Brně.

Buďte tou nejlepší babičkou a dědečkem

Překvapte svá vnoučata i jejich rodiče a domluvte oslavu v zábavním parku. Nejen že si ušetříte starost, ale zároveň budete těmi „nej“ prarodiči pod sluncem. Zmiňovaný BRuNO family park je brněnským zábavním centrem, kde vám připraví párty na klíč, a to ať už máte doma malou princeznu, myslivce, závodníka Formule 1 nebo astronauta.

V zábavním parku si můžete vybrat ze tří stanovených balíčků, které je možné přizpůsobit potřebám každého malého oslavence. Velkou výhodou narozeninových salónků je jejich umístění. Všechny se nachází v prvním patře, tudíž dětem jsou snadno přístupné i další atrakce. Vězte, že narozeninova oslava bude pro vnoučata nezapomenutelným zážitkem.

Nejen o děti je v BRuNO family parku postaráno

Zdroj: Pixabay.com
Zdroj: Pixabay.com

Možná si ale říkáte, že jen zábava dětem žaludky nenaplní. Máte pravdu. I jídlo je v BRuNO family parku zajištěno. Díky nové restauraci Hnízdo, která je součástí zábavního centra, nebude oslava ošizena o narozeninový dort, dětské šampaňské a další pohoštění.

A i vy si můžete užít oslavu vašeho nejmilejšího. Beze strachu si posedíte u dobré kávičky, zákusku a popovídáte si s dospělými o tom, jak ten čas letí. O děti se vám zatím postará zkušený animátor. Narozeninové párty sice už nejsou, co bývaly, ovšem každá doba si žádá své. Tak na staré dobré „obývací dýchánky“ jen zavzpomínejte a dětem dopřejte moderní svěží oslavu plnou her.

Pokud vás oslava vnoučat v nejbližší době nečeká, pak vyrazte s vnoučaty jen tak užít si zábavné odpoledne. A i v takovém případě vám je nová restaurace Brno – Slatina Restaurace Hnízdo zcela k dispozici, stejně jako moderní bistro Zobka, které je také součástí zábavního parku.

 

Reklama
SDÍLET