Udělejte si z vašeho kola elektrokolo za 60 minut

S přibývajícími roky ubývají síly. Víkendové projížďky s partnerem vždy končí za městem a mnohdy raději volíte procházky? Vydat se na kola s vnoučaty už ani nepřipadá v úvahu? S jejich přemírou aktivity by vám ujela hned za rohem domu?

V dnešním článku pro vás máme chytrý návod na to, jak si dopřát poznávání krás přírody bez únavy. Půjdeme na to od lesa, náš tip je přestavba na elektrokolo.

S elektrokolem dojedete až 100 km bez námahy

Elektrokolo vás hravě a hlavně bez námahy vyveze i do těch nejstrmějších kopců. Díky baterii a motoru, který je nedílnou součástí kola, zvládnete utahat i ty největší raubíře. Podle kapacity baterie má kolo dojezd až 100 kilometrů a baterii znovu nabijete za čtyři hodiny.

Elektrické kolo však není nutné pořizovat zcela nové. Stačí šikovné ručičky a přestavbu vašeho starého bicyklu zvládnete i sami. Potřebovat k tomu budete speciální přestavbovou sadu na elektrokolo. Tu seženete u Citybikes v e-shopu nebo v jejich kamenném obchodě v Praze 10 na náměstí Svatopluka Čecha 5.

Přestavbu kola zvládnete do 60 minut

Přestavbový set na elektrokolo, zdroj: Citybikes.cz
Přestavbový set na elektrokolo, zdroj: Citybikes.cz

Přestavbový set na elektrické kolo obsahuje všechny díly, které k přestavbě potřebujete. Jedná se tedy o motor, baterii, ovladač a další důležitý instalační materiál.

Samotná přestavba bicyklu není náročnou záležitostí. Pokud se řadíte mezi domácí kutily s dobrými výsledky, pak vám k instalaci setu postačí hodinka čistého času. Navíc si můžete pomoci díky názornému videu, které je u vybraných přestavbových setů k dispozici.

A co když si s přestavbou sami neporadíte? Pak nezoufejte, v Citybikes vám rádi s instalací přestavbové sady pomohou profesionálové.

Přestavba nebo nové elektrokolo?

V případě velmi levných kol ze supermarketu by mohl nastat problém s pevností rámu a u této kategorie kol bude lepší si vybrat nějaký základní model nového elektrokola. U kvalitnějších kol je přestavba vždy ekonomičtější variantou.

Přestavba na elektrokolo, zdroj: Citybikes.cz
Přestavba na elektrokolo, zdroj: Citybikes.cz

U Citybikes si můžete vybrat z široké nabídky elektrických kol a u prodejny si je i vyzkoušet. Pokud si budete chtít vybrat městské, trekingové, horské nebo i skládací elektrokolo,  v prodejně Citybikes je vždy bohatý výběr.

Ať se rozhodnete pro přestavbu nebo nové elektrokolo, díky dodatečné síle na kole se pak budete moci bez námahy kochat krásnou českou krajinou, nikdo vám již jen tak neujede a uvezete bez obtíží i těžší náklad např. větší nákup.

Reklama
SDÍLET