Potěšte vnoučata stylovým batohem

Letní prázdniny utekly jako voda a máme tu opět nový školní rok. Děti se chtě nechtě musí vrátit do školních lavic a ne pro všechny je to příjemná změna. U prvňáčků převládá spíše nadšení a zároveň obavy z nového prostředí, zatímco starší děti se často projevují kyselými obličeji a naštváním, že ten čas letí až moc rychle. Zpříjemněte tak dětem první dny po dlouhých prázdninách alespoň novým školním batohem.

Ovšem není batoh jako batoh. Děti ve školních batozích často nosí těžké učebnice, a tak jejich záda dostanou za dlouhá léta studia pěkně zabrat.

Kvalita, bezpečnost a design

Školní batoh či aktovka musí splňovat přísné kritéria kvality a bezpečnosti. Zároveň však nesmíte zapomínat ani na samotné děti. Ti si často přejí barevné batohy s obrázky jejich hrdinů.

Batohy by měly být opatřeny reflexními odrazovými plochy či alespoň lemováním po obvodu batohu a na popruzích, aby děti byly dobře vidět i za špatného počasí. Pevná, anatomicky tvarována záda batohu jsou snad dnes již samozřejmostí. Pokud batoh má pouze tenkou vrstvu látky na zádech, pak je jako školní zcela nevyhovující. Tak samo pamatujte i na nastavitelné a dostatečně široké popruhy, aby batoh mohl s dítětem i růst.

V České republice je jedničkou na trhu například značka batohů, aktovek a kabelek Topgal, která působí na trhu již od roku 1993. Ta klade důraz na kvalitu za rozumnou cenu. V jejím sortimentu najdete i praktické batohy s fluorescenční pláštěnkou, kterou děti jistě v deštivém počasí ocení. Navíc pláštěnka není žádná nudná šeď, ale je hezkým barevným doplňkem.

Co sbalit do školního batohu?

Ovšem batohem to nekončí. Do batohu je nutné dětem přibalit i spoustu dalších školních potřeb. Proto potěšte děti a pořiďte jim se školním batohem či aktovkou i stylovou láhev na pití, box na svačinu či pytlík na přezůvky a pytlík na lavici. Zároveň do batohu patří také penál, pastelkovník, desky na sešity a na písmenka nebo mnoho dalšího příslušenství, jako je například peněženka a šňůrka na klíče.

[vsw id=“0C6hZgxPQd4″ source=“youtube“ width=“425″ height=“344″ autoplay=“no“]

Reklama
SDÍLET