Nečekejte na slevy, nakupujte se slevovými kódy již nyní

Nakupujete vánoční dárky a máte pocit, že jich je už nějak moc, a přesto je ve vašem okolí stále mnoho osob, kterým jste ještě nic nekoupili? A to teprve nevíte, co vás bude čekat po Vánocích. Všude jen samé lákavé slevy, výprodeje a mnozí horko těžko odolají a opět budou nakupovat a nakupovat a nakupovat.

Vězte, že vy však na slevy čekat nemusíte. Podlehněte raději kouzlu kombinace slevových kódů a nakupování na internetu. Tato novinka, která se pomalu stává populární i u nás v České republice s sebou přináší totiž jen samé výhody.

Kdo šetří má za tři!

Už dávno nakupování na internetu není jen pouze o elektronice a módě. V e-shopech se dá nakoupit téměř cokoliv. Navíc mnozí oceňují, že zboží v internetových obchodech je často výrazně levější. Problém může nastat až s případnou reklamací, ale i ta je dnes již většinou rychle vyřešena.

Bát se nemusíte ani nakupování oblečení, ať už pro vás samotné nebo vaše blízké. V případě výměny většího kousku za menší či obráceně nebývá problém. Na internetu ušetříte mnoho peněz, a tak nějaký ten risk se přeci vyplatí.

Proč stále nedůvěřujeme e-shopům?

I přestože mnozí vědí, že na internetu ušetří často až horentní částky oproti kamenným obchodům, stejně někde ve vzduchu stále visí velký otazník. Nedůvěra k nakupování v e-shopech je velká hlavně u osob starších padesáti let. Nejčastěji se obáváme toho, že zboží vybereme, vložíme do virtuálního košíku, zaplatíme a ono nepřijde. Ovšem i na toto je řešení.

V případě, že takováto situace nastane, můžete o ní informovat českou obchodní inspekci, která danému obchodu v případě porušení obchodních podmínek stanovených zákonem uloží pokutu v určité výši. Stejně tak se můžete obrátit i na Policii České republiky, není-li vaše újma nikterak zanedbatelná.

Důvěřuj, ale prověřuj!

Takovéto extrémní situace se samozřejmě nestávají často. I přesto je dobré řídit se heslem: „Důvěřuj, ale prověřuj!“ Na internetu existují desítky e-shopů, které jsou prověřené již nespočtem zákazníků. Najdete-li tedy na internetu zboží v takovém obchodě, o kterém jste nikdy neslyšeli, a jehož samotný vzhled vám přijde krajně podezřelý, pak se zaručeně nenechte zlákat nízkou cenou.

Naštěstí však při používání zmiňovaných čím dál tím více oblíbených slevových kódů, se vám toto stát nemůže. Jen léty a zákazníky prověřené e-shopy totiž nabízí svým klientům i něco zpět, prostřednictvím nejrůznějších slev.

Co to jsou slevové kódy?

Pod pojmem slevový kód si nepředstavujte nic složitého. Nejedná se o nic jiného než o slevu. Jde o zcela stejný princip, jako když nakupujete se slevou v obchodech, do kterých získáte slevové kupóny z letáku daného obchodu. Rozdíl je pouze v tom, že nebudete vystřihávat žádný kupón z letáku nebo časopisu, ale opíšete si pouze slevový kód.

Děsit se nemusíte ani toho, že byste museli trávit na internetu hodiny a hodiny času, a hledat tajně ukryté kódy. Žádným tajemstvím totiž není, že všechny kódy najdete na portálu Slevovekody.com. Se slevovými kódy můžete nakupovat v iTesco, Kasa.cz, Tescoma.cz, Alza, BonPrix, Baťa a v mnoho dalších jiných e-shopech.

Jak slevové kódy fungují?

Na internetovém portálu www.slevovekody.com najdete mnoho kódů do nejrůznějších e-shopů. Na webové stránce si pouze zvolíte vámi vybraný obchod a poté pro vás ten nejvýhodnější slevový kód.

Pro každý konkrétní obchod je vždy k dispozici několik různých slevových kódů. Vy si pouze kliknete, zda chcete slevu na nákup nad určitou částku, slevu na vybrané zboží v daném obchodě či snad slevový kód pro dopravu zdarma.

Po získání slevového kódu, který je složen z nejrůznějších písmen a číslic, ho vložíte do příslušného pole na stránkách daného e-shopu. Sleva se vám z nákupu automaticky odečtete, a vy tak ušetříte i stovky korun.

Reklama