Jaký zvolit šampon pro psy?

Mnozí majitelé psů považují své miláčky za právoplatné členy rodiny. A proč by také ne? Vždyť pejsek s námi často tráví 24 hodin denně, jezdí s námi na výlety a v zimě ho chráníme před mrazem nejrůznějšími oblečky, proto není divu, že je potřeba čas od času našeho domácího mazlíčka i vykoupat. Ovšem pozor!

Pes je pes a člověk je člověk. Stejně jako my máme své speciální šampony na nejrůznější typy vlasů i pro pejsky máme z čeho vybírat. Na trhu existuje pěkná řádka šamponů pro psy, a tak jsme se rozhodli pár z nich vám představit.

Používat pouze šampony pro psy

Začneme levnější řadu psích šamponů. I přestože nechcete do svého zvířecího kamaráda investovat mnoho peněz, pamatujte, že šampon pro psy není to samé jako šampon pro lidi. Proto musíte mít vy i váš mazlíček svůj vlastní přípravek. Levné šampony pro psy pořídíte například od značek Trixie nebo Gotlieb. Tyto značky pořídíte za rozumnou cenu a zároveň nabízí nejrůznější typy šamponů. Vybírat můžete šampon proti lupům, pro citlivou kůži nebo také volit mezi šamponem pro světlou či tmavou srst psů.

Zdroj: Mujmazlik.cz
Zdroj: Mujmazlik.cz
Šampony bez mýdla a sulfátů

Přípravek na mytí pejsků musí splňovat zcela jiné parametry než ten náš. Našim mazlíčkům často vyhovují pro hebkost a prosperitu jejich srsti speciální šampony pro psy, které neobsahují mýdlo ani sulfáty.Mezi takové ekologické produkty patří například ty z řady Tropiclean. Navíc tato značka nabízí šampony různých vůní. Ať už tedy dáváte přednost bylinkám nebo ovoci, jistě si vyberete. Ovšem i značka Tropiclean má ve své nabídce šampony rozděleny dle potřeby. Proto zvažte, zda váš pejsek potřebuje například přípravek pro jemnou či bílou srst. Skvělá volba jsou také šampony s tea tree olejem.

Zdroj: Mujmazlik.cz
Zdroj: Mujmazlik.cz
Luxusní šampony pro vašeho miláčka

Je-li pro vás pejsek vším a dopřáváte mu vše v té nejlepší kvalitě, pak se zaručeně poohlédněte po prémiové řadě luxusních šamponů pro psy značky I LOVE PET HEAD. Už příznačný název napovídá, že jde především o lásku k vašemu mazlíčkovi. Tyto šampony najdete na trhu jak pro kudrnatou, dlouhou, krátkou či bílou srst. Navíc je v nabídce také šampon protisvědivý, pro rychlé mytí, proti plstnatění srsti nebo šampon deodorizující. A když už si pro pejska vyberete ten nejlepší šampon přesně dle jeho potřeb, pak nezapomeňte, že jeho srst bude o to krásnější, pokud na ní nanesete ještě kondicionér.

 

Zdroj: Mujmazlik.cz
Zdroj: Mujmazlik.cz
Reklama