České šperky jsou originálním dárkem

Kvalitní šperk ženy a dívky vždy ocení a věřte, že jeden nikdy nestačí. Obdarujete-li ženu krásným šperkem, stane se sama klenotem zářícím ve společnosti. Kouzlu luxusních doplňků čím dál více propadají také i muži.

 

 

A není se co divit, kdo by nechtěl mít při sobě kousek vzácného nerostu osazeného ve zlatě či stříbře, který přitáhne vždy pozornost.

Šperky jsou vhodným dárkem v každém věku. Ať už darujete krásný klenot své lásce k výročí, nebo na zásnuby, promoce či v pokročilém věku například na zlatou svatbu, jedno je jisté, zlato a stříbro nikdy nevyjde z módy.

 

Jak vybrat vhodný šperk?

Univerzálními šperky, které jsou vhodné k mnoha významným příležitostem, jsou zlaté prsteny, řetízky a náramky.

Vybíráme-lišperk pro ženu, volíme jemné a elegantní provedení, zvýrazněné například ozdobným kamínkem. Šperk by neměl být příliš výrazný. Jeho úkolem je podtrhnout krásu dívky a ne svést veškerou pozornost na vybraný klenot. Současným módním hitem jsou prsteny z kombinovaného dvojbarevného zlata.

U mužů se naopak vybírají šperky masivnějšího charakteru s ostře řezanými rysy. Prsteny mají například velkou čtvercovou nebo obdélníkovou plotýnku s černým kamenem nebo gravírováním. Na plotýnku však lze zvolit i menší ozdobný kamínek.

 

Kde šperky výhodně pořídit?

Zlaté šperky můžeme pořídit v klasických kamenných prodejnách zlatnictví. Výhodou je, že si zboží můžeme osobně prohlédnout, nevýhodou však může být vyšší cena nabízeného sortimentu.

Řešením může být nákup šperků v největším internetovém zlatnictví v České a Slovenské republice izlato24.cz, které nabízí prodej šperků online. Toto internetové zlatnictví má s oborem letité zkušenosti. Obchodu se šperky se věnuje již od roku 1992, nejdříve v kamenných prodejnách a nyní také formou e-shopu.

Ve zlatnictví izlato24.cz je zaručena garance záruky, možnost vrácení zboží a zastoupení velkého obchodu s mnoho doprovodnými službami.

Ve zlatnictví izlato24.cz naleznete nejširší výběr šperků, jako zlaté prsteny, řetízky, náhrdelníky a náušnice, které jsou doplněny ozdobnými kamínky, cennými minerály nebo také diamanty, granáty, smaragdy či perlami. Na výběr je také velké množství zásnubních a snubních prstýnků.

Navíc ceny zboží nejsou předražené. Obchod nakupuje šperky přímo od jejich výrobců a některé kusy také vyrábí, proto je nabízený sortiment bohatší a ceny jsou nižší než v ostatních internetových prodejnách.

Zlatá souprava se smaragdem, zdroj: www.izlato24
Zlatá souprava se smaragdem, zdroj: www.izlato24
Zákazník na prvním místě

Objednávky jsou obvykle vyřízeny do 48 hodin. Ke každému šperku dostane zákazník luxusní krabičku zdarma a slevové kupóny v celkové hodnotě až 9 000 Kč.

Udělejte své partnerce nebo partnerovi radost a podívejte se na www.izlato24.cz a vyberte si ten nejkrásnější šperk ještě dnes.

Reklama