Zahradní nábytek z masivu je krásný, kvalitní a voňavý

Už se nemůžete dočkat jara a léta, až budete s vnoučaty a celou rodinou trávit volné chvíle na zahradě? Dobré jídlo a pití je samozřejmostí a v brzkých ranních hodinách si budete moci konečně vychutnávat za rozbřesku kávu a děj vaší dlouho odkládané knihy. Představy jsou to krásné, ovšem dají se vyšperkovat k úplné dokonalosti?

Pokud plánujete alespoň něco z výše zmíněného, pak se jistě těšíte také na rozkvetlou zahradu nebo čerstvě posekanou trávu. K tomu všemu už vám chybí jen masivní zahradní nábytek.

Masiv vždy vítězí nad laminem a dřevotřískou

Zdroj: Werdina-shop.cz
Zdroj: Werdina-shop.cz

Nic nezkazí dokonalé plány a představy, jako nevzhledný zahradní nábytek v duchu „každý pes jiná ves“. Ano, občas z důvodu šetření je potřeba vzít stůl od souseda, židle ze staré soupravy a lehátko si koupit nové. Jenže právě s přibývajícími léty bychom měli myslet na budoucnost a zvolit takový druh nábytek, který nebude za rok, za dva a ani za deset let nutné vyměnit. Řeč je o nábytku z masivu.

Zahradní nábytek z masivu je na rozdíl od ratanu, dřevotřísky či lamina totiž velmi kvalitní, a tak je delší doba životnosti u něj zaručena. Zároveň je doslova dokonalý na zahradu, terasu či chalupu.

Masiv odolá nepříznivým vlivům počasí

Zdroj: Werdina-shop.cz
Zdroj: Werdina-shop.cz

Nábytek z masivu je sice dražší záležitostí, ovšem ani vnoučata vám ho ustavičným poskakováním nezničí. Avšak nejen dlouhá výdrž a odolnost dešti, větru či slunci jsou hlavními výhodami.

Stoly z masivu se snadno ošetřují, a tak stačí přírodní materiál jednou za čas přetřít ochranným oleje, voskem nebo lakem. V případě poškození dané místo přebrousíte a nábytek vypadá opět jako nový.

Vybírejte zahradní nábytek účelně

Zdroj: Werdina-shop.cz
Zdroj: Werdina-shop.cz

Příznivci přírody jistě ocení již samotnou podstatu dřeva. Tento krásný přírodní materiál je nadčasový a nikdy nevyjde z módy. Zároveň krásně voní a stále zraje. Proto vězte, že se do židle z masivu zamilujete na první pohled, dotek i zavonění.

Při výběru počítejte s umístěním a s využitím nábytku. Jestliže máte velkou rodinu a posezení s přáteli je pro vás důležité, pak rozhodně volte velký stůl a dostatek židlí. Skvělou volbou jsou také lavice z masivu. Ty nejenže krásně a stylově vypadají, ale zároveň také pohodlně usadí několik lidí.

Reklama