Za krásami lázeňského města Teplice

Poznáváte rádi krásy Česka? Pokud ano, udělejte si výlet do Teplic. Naleznete zde příjemnou lázeňskou atmosféru, nádherné historické centrum i malebnou přírodu.

Teplice se rozprostírají v Ústeckém kraji na severovýchodě republiky. Město za svou slávu vděčí především lázeňství. Léčí se zde kardiovaskulární choroby, onkologická onemocní, cukrovka nebo pohybové ústrojí. Lázeňské části města dominují lázeňské domy s širokou nabídkou léčebných procedur.

Ubytovávní v romantické prvorepublikové vile

Do Teplic se určitě nevyplatí jet jen na jeden den. Zbytečně byste pospíchali a nestihli byste poznat celé město a jeho okolí. Ideálním řešením je dopředu si naplánovat program předem rezervovat ubytování v Teplicích.

Velmi krásné a přitom levné ubytování v prvorepublikové vile poskytuje Green House hotel Teplice. Hotel je situován v klidné rezidenční části nedaleko zámeckého parku a přitom blízko centra města. Do centra se chůzí dostanete za pouhé tři minuty.

Šarmantní prvorepublikový styl hotelu podtrhují romantické pokoje, jejichž cena začíná od výhodných 490 Kč za noc. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení a díky tomu dostatek soukromí, připojení k internetu, možnost snídaní nebo parkování automobilu v hotelové garáži.

Za vidění stojí kolonáda, zámek i hrad

Po ubytování si vychutnáte krásy historického centra, půvab lázeňských domů i blízkou přírodu. Při svých toulkách navštivte Teplický zámek, který tvoří pět rozlehlých křídel. V zámku je nyní muzeum s trvalou expozicí soch.

Za výšlap také stojí Doubravská hora vypínající se nad městem. Na jejím vrcholu stojí středověký hrad s příkopem a šesti baštami. Na svůj výlet se nebojte přibalit nordikové hůlky. Cesta na hrad i blízké okolí je totiž vhodné pro oblíbený Nordic Walking.

Po celodenním výletu a návštěvě památek budete jistě rádi, že díky ubytování Teplice si máte kde odpočinout. Na druhý den, a obzvlášť po fyzické aktivitě, přijde vhod návštěva lázní s absolvováním regeneračních procedur a masáží. Po příjemném uvolnění pokračujte dále na klidné lince při vychutnávání kávy na lázeňské kolonádě.

Reklama