Soutěžte s Coregou o prostředky péče o částečné zubní náhrady!

Zhruba půl milionu Čechů má problém s každým jídlem, a to kvůli zbytkům jídla ulpívajícím pod částečnou zubní náhradou, které jim nedovolí se nerušeně a v pohodě najíst. Banalita, řeknete si. Jenže když si představíte, že máte v botě kamínek, který cítíte při každém kroku a dokud ho z boty neodstraníte, problému se nezbavíte – už víte, že to taková banalita nebude, že?

Většina z nás má po jídle uvízlé kousky jídla mezi zuby, což je znervózňující, a vysvobozením je párátko nebo zubní nit. Podobně nepříjemný pocit prožívají i nositelé částečných zubních náhrad, kterých je u nás zhruba 740 tisíc. Dvě třetiny z nich uvádějí, že největším problémem jsou zbytky jídla zůstávající mezi zubní náhradou a patrem. Fixační nebo těsnicí krém však vůbec nepoužívá polovina všech nositelů, naopak každodenně je to jen 16 procent a nepravidelně asi třetina z nich. Patříte mezi ně i vy?

Značka Corega přichází se speciální řadou – Těsnicím krémem Corega a Čisticími tabletami pro částečné zubní náhrady. Těsnicí krém vyplní prostor mezi náhradou a dásní a zabrání tak usazování nežádoucích kousků jídla. Při použití těsnicího krému Corega se průnik zbytků jídla pod náhradu snižuje až o 57 procent a významně se také zlepšuje stabilita protézy v ústech. Při používání těsnicího krému se tak uživatelům zvyšuje nejen při jídle pocit pohodlí, sebedůvěry a spokojenosti.

Čisticí tablety Corega pro částečné náhrady mají vysokou účinnost, takže zničí 99,9 procent bakterií, které způsobují zápach z úst, a další mikroorganismy, přispívající k podráždění a vzniku potíží v ústní dutině. Tablety nepoškozují materiál, z něhož jsou náhrady vyráběné, kovové úchyty nekorodují a pryskyřičné části se nepoškrábají.

 „Ulpívání zbytků potravy pod částečnou snímací náhradou může způsobovat nejen nepříjemné pocity, ale také nežádoucí zápach v ústech a může mít i negativní vliv na kazivost zbývajícího vlastního chrupu,“ říká zubní lékař MUDr. František Rubeš.

Dopřejte i vy správnou péči Vaší snímatelné částečné zubní náhradě. Hrajte nyní s námi o balíčky prostředků péče o částečné zubní náhrady! Stačí zodpovědět následující otázky a budete zařazeni do slosování o 4 balíčky. Každý z nich obsahuje dvě balení čisticích tablet Corega pro částečné zubní náhrady a dvě balení Corega těsnící krémy pro částečné zubní náhrady. Nápovědu hledejte na www.corega.cz .

Kolik příchutí těsnicích krémů pro částečné náhrady nabízí značka Corega?

a) tři

b) jednu

c) dvě

Jaký obsah má tuba těsnicího krému?

a) 20 g

b) 25 g

c) 15 g

Správné odpověďi posílejte do 30. listopadu 2012 na e-mail simona.podobova@seznam.cz nebo na telefonní číslo +420 775 641 511.

Reklama