Soutěž o Volkswagen up!

Máte soutěžního ducha, znáte dobře turistické monumenty republiky a rádi byste vyhráli opravdu úžasnou a hodnotou cenu? Například nové a praktické auto Volkswagen up!? Tak právě pro vás je tady nová soutěž.

 

Reklama

 

Společnost Volkswagen vyhlásila od 14. září 2012 do soboty 13. října 2012 soutěž s názvem Czech i tup!

A o co se jedná? Každý den se ve hře zobrazí soutěžní fotka nového Volkswagenu up!, který byl vyfocen někde na území České republiky. Vaším úkolem je podle okolí fotografie poznat, kde byla pořízena a na slepé mapce označit toto místo. Hráči, jejichž tip je nejblíže, dostanou bodové ohodnocení.

Další body můžete získat odpovědí na kvízové otázky nebo návštěvou prodejce VW a opsáním speciálního kódu, který bude právě na modelu VW up! Tento kód pak hráč zadá do soutěžního formuláře. Soutěž probíhá prostřednictvím speciální aplikace Czcech it up! na sociální síti Facebook.

Soutěžící s nejvyšším počtem bodů vyhrává nádherný vůz Volkswagen up!. Druhou výhrou v pořadí je zapůjčení VW up!u na celý měsíc. Třetí šťastný výherce získá zapůjčení Volkswagenu up! na dva týdny.

Pro ostatní soutěžící do 30 místa jsou připraveny dárky z kolekce Volkswagen Lifestyle.

Čas se krátí, soutěž o auto je v plném proudu, tak neváhejte a registrujte se ještě dnes přes tento odkaz https://www.facebook.com/VolkswagenCR/app_443290059016079

Reklama