SOUTĚŽ o knihu Tradinář plnou českých tradic, zvyků a tvůrčích tipů

Tradinář, foto: i-Senior.cz

Milí čtenáři, ve spolupráci s internetovým knihkupectvím KNIHCENTRUM.cz jsme pro vás připravili novoroční soutěž o knihu Tradinář, která zachycujíce lidové zvyky a tradice v průběhu celého roku. Čtyři z vás získají knihu nabitou českými tradicemi, praktickými informacemi i tvořivými tipy.

Reklama

Každý měsíc má svou poetiku, své svátky a rituály, ale i praktický dopad. S touto knihou získáte mnoho inspirace i praktického pomocníka, který bude vždy po ruce a na nic tak nezapomenete. Kniha vysvětluje konkrétní svátky, objevuje souvislosti, popisuje symboly a významy a promítá je do současného života. Obsahuje návody na jednoduché tvoření a recepty na tradiční i zapomenutá jídla, například na svatomartinské rohlíčky či šípkový čaj. Kniha Tradinář vychází z tradic a vrací rodinnému, ale i společenskému životu prapůvodní podstatu, kdy se žilo ve spojení s přírodními cykly a ve větší pospolitosti.

Soutěž o 4 knihy Tradinář

Internetové knihkupectví KNIHCENTRUM.cz věnovalo do soutěže čtyři knihy Tradinář. V soutěži odměníme čtyři výherce, kteří správně odpoví na soutěžní otázku.

Soutěžní otázka

Která autorská dvojice napsala knihu Tradinář?

Nápovědu naleznete na webu KNIHCENTRUM.CZ

Odpovědi zasílejte na i-senior@email.cz do 31. ledna 2020. Do předmětu uveďte Soutěž Tradinář. Nezapomeňte také sledovat náš facebookový profil i-Senior.

Tradinář, foto: i-Senior.cz
Reklama