Přiznání Lubomíra: Žil jsem s o 30 let mladší milenkou

Starší muž s výrazně mladší partnerkou. Čím dál tím běžnější jev v kině, divadle, na plese a na dalších kulturních akcích. A také v nákupních centrech. Proč starší muži začínají vztah s partnerkami, které by mohly být jejich dcerami? Náš čtenář nám prozradil, jak chutná život s o třicet let mladší milenkou.

Faktorů, které muže vedou k výměně životní partnerky za dívky mladších ročníků, je několik. Někteří muži tím zahání stereotyp ve vztahu. Jiným mladá partnerka navyšuje ješitné ego. A některé přitahuje dobrodružství spojené s osobní výzvou. Tou je jakési pokoření pomyslné mety. „Mohu ještě ve svých šedesáti letech mít mladou a sexy přítelkyni?

A právě poslední verze je případem pana Lubomíra, jenž se nám svěřil se svým příběhem, který je v podstatě varování před podobnými úlety.

Když ego potřebuje stále víc

Poslední dekádu si plním veškeré své sny. S manželkou jsme spolu přes třicet let. Vychovali jsme dvě děti, které už žijí se svými partnery,“ vypráví pan Lubomír. Zlom nastal přibližně před třemi lety. „Tehdy jsem si pro cesty do práce pořídil zánovní sportovní automobil, kabriolet, jedné z luxusních značek. Zastávám velmi dobrou pozici v mezinárodní firmě, rodina je finančně zajištěná, odchod do penze jsem v následujících letech neplánoval, tudíž nebyl důvod si k šedesátým narozeninám nenadělit dárek, po kterém jsem vždy toužil,“ pokračuje Lubomír.

Jenže automobilem to neskončilo. „Užíval jsem si jízdy se staženou střechou. Nejvíce jsem měl rád průjezdy centrem měst. Pohledy okolo jdoucích žen doslova vystřelovaly mé ego kamsi k neurčitu.“ A právě s rostoucím egem rostla také chuť. Lubomír si všiml, že se změnily pohledy jeho stážistky, kterou nedávno na své oddělení přijímal.

Pro vysvětlení Lubomír patří k těm typům mužů, kteří jsou neustále v jednom kole. Zahraniční cesty, vedení pracovního týmu, obědy s významnými obchodními partnery, firemní porady se zahraničním vedením společnosti a především práce v prestižním oboru, který udává technologické trendy. Lubomír je na vrcholu své pracovní kariéry v pozici top manažera. K tomu všudypřítomné diplomatické vystupování, vytříbené chování a osobitý šarm. Nebezpečná směsice vlastností, které málokterou ženu nechají chladnou.

Procitnutí do reality

Po několika týdnech se Lubomír důvěrně sblížil s devětadvacetiletou stážistkou Terezou. Oba od sebe dělil věkový rozdíl třiceti let. „Tehdy jsem prožíval jedno z mých nejvášnivějších období. Duchem jsem se vrátil do svých mladistvých let. Jen s tím rozdílem, že před čtyřiceti lety jsme si s manželkou mnoho odpírali, neboť jsme neměli peníze. Dnes ale nic nebyl problém“ říká Lubomír. 

Nejdříve malé dvoudenní výlety do Vídně, Karlových Varů, Salzburgu a dalších destinací vystřídaly luxusní dovolené. „Manželka nejdříve nic netušila. Hodně jsem pracovně cestoval. Vše ji začalo být podezřelé až po několikáté cestě,“ svěřuje se Lubomír. Luxusní výlety samozřejmě doprovázely drahé nákupy. „Finance jsem neřešil, až do té doby, kdy jsem se zdráhal Tereze koupit v pořadí již třetí kabelku v měsíci za přibližně pětadvacet tisíc korun. Tehdy mi řekla: Copak mě nemáš rád? Tehdy jsem pochopil, že si vlastně atraktivní a sexy stážistku vydržuji,“ říká Lubomír.

Ani si neumíte představit, jak jsem se cítil. Já se svými zkušenosti, vzděláním a postavením jsem podlehl pomíjivému vztahu, vášni a sexu s nádhernou dívkou, která nechtěla mě, ale pouze požitky, které ji plynuly ze vztahu se mnou.

Manželka pana Lubomíra na nevěru s o třicet let mladší partnerkou nakonec přišla. „Mé ego, které nebudu zapírat, nemělo daleko od překonání stratosféry, se rázem propadlo na nulu. Ta hanba a ponížení, přiznat si, že jsem podlehl lacinému fyzickému vzplanutí, a hlavně, že jsem to své manželce mohl udělat, to si zřejmě nikdy neodpustím.“

Lubomír nyní žije opět harmonický život se svou manželkou a zvažuje odchod do penze, kterou bude trávit se svými vnoučaty.

Reklama