Pozvánka na křest audioknihy Dědictví

Vážení čtenáři, rádi bychom vás pozvali na křest audioknihy Dědictví od autorky Evy Tvrdé, který proběhne ve čtvrtek 26. 11. v Moravskoslezské vědecké knihovně v Ostravě.

 

Projekt audioknih pro nevidomé

Moravskoslezská vědecká knihovna připravila ojedinělý projekt, který se zaměřuje na vydávání audioknih úspěšných literárních děl od regionálních autorů. Cílem projektu je umožnit poslech knih naším nevidomým spoluobčanům. Bez této iniciativy by nevidomí byli ochuzeni o mnoho krásných knižních děl, jelikož vydání audioknihy je pracovně i finančně náročnou záležitostí.

První vydanou knihou tohoto projektu je audiokniha Dědictví od úspěšné regionální prozaičky Evy Tvrdé. Paní Tvrdá mimo jiné svými krásnými povídkami přispívá i na magazín i-Senior.cz. Část tvorby paní Tvrdé si můžete přečíst zde.

Dědictví – jedinečná literární tvorba, která se stává legendou

Kniha Dědictví patří k nejúspěšnější tvorbě prozaičky Evy Tvrdé. Novela se odehrává na Hlučínsku v době od třicátých let 20. století do počátku 21. století. Kniha vznikala od roku 2000 jako čtení na pokračování pro Zrcadlo Hlučínska. Více o knize Dědictví se dozvíte zde.

Nyní tato úspěšná kniha vychází také ve zvukovém formátu, který můžete poslouchat při relaxaci v křesle nebo místo rádia při vašich běžných domácích činnostech.

Křest audioknihy Dědictví se uskuteční 26. listopadu 2015 v 17 hodin ve studovně Moravskoslezské vědecké knihovny.

 Na Dědictví volně navazuje Pandořina skříňka

Při této příležitosti bude představeno volné pokračování Dědictví, které pod názvem Pandořina skříňka vyjde 1. prosince 2015. Na křtu audioknihy proběhne také exkluzivní předprodej Pandořiny skříňky s besedou a autogramiádou autorky.

Na křest jste všichni srdečně zváni.dědictví

Reklama