Pozvánka na Havlíčkobrodský půlmaraton

Rádi bychom vás pozvali na druhý B:GROUP Havlíčkobrodský půlmaraton, který se bude konat v sobotu 19. září 2015 v Havlíčkově Brodě.

Půlmaraton je určen pro amatérské i profesionální sportovce, ale i pro rodiny s dětmi. Délka trasy je 21,0975 km. Jestliže si však netroufáte na zdolání celého půlmaratonu, můžete rozvrhnout síly do dvoučlenných nebo čtyřčlenných štafet a závodu se účastnit s vašimi kamarády, dětmi nebo vnoučaty. Dvoučlenná štafeta je rozvržena na 2×10,549 km, zatímco čtyřčlenné štafety každý člen týmu zaběhne 5,275 km.

Havlíčkobrodský půlmaraton se koná pod záštitou společnosti B:GROUP a partnerských organizací ACO Industries, Všeobecné zdravotní pojišťovny a města Havlíčkův Brod.

logo

Registrace

Na startovní listinu se můžete zapsat v den závodu za cenu startovného 350 Kč. Raději však zvolte výhodnou alternativu v podobě online registrace na tomto odkazu.

Online registrace do 7. 9. 2015 je za zvýhodněnou cenu 250 Kč. Součástí registrace přes internet je občerstvení během závodu, startovní číslo se jménem, sms s výsledným časem po doběhnutí a tričko s motivem závodu. Do hlavního závodu však zbývá pár posledních míst, proto pokud se závodu chcete zúčastnit, pak s registrací příliš neotálejte.

Více informací se dozvíte na stránce www.havlickobrodskypulmaraton.cz

Reklama