Mazané zdraví s ALPOU: Zasoutěžte si o masážní gely

Jarní sluníčko vyloženě láká k procházkám a turistice. “Vydatnější” túra však může dát vašemu tělu zabrat. V takových chvílích jsou vám k ruce pomocníci od značky ALPA, o které si právě můžete zasoutěžit.
 

 

Mezi nepostradatelné pomocníky turistů patří více než 100 let francovka Alpa. Ulevuje nejen horalům od celkové únavy, ale poslouží například také jako dezinfekce drobných oděrek. Francovka patří mezi nejznámější produkty společnosti ALPA, zdaleka však není produktem jediným.

 

Masážní přípravky ALPA – léty ověřená kvalita za rozumnou cenu

Masážní krémy, gely a emulze ALPA používají profesionální maséři, ale především jsou již po generace oblíbeny pro domácí použití. Masážní krémy dodají pokožce hebkost a vláčnost, jsou vhodné při namožení svalů a kloubů. Masážní gely se skvěle vstřebávají, přinášejí osvěžující a uklidňující účinky. Masážní emulze přispějí k prokrvení svalů a přinášejí chladivý nebo hřejivý efekt.

 Zdroj: Ogilvy and Mather Morava

Zdroj: Ogilvy & Mather Morava

Mezi oblíbené masážní gely patří zejména ALPA gel FRANCOVKOVÝ, který je vhodný pro masáže kloubů, svalů a páteře, ALPA gel LESANA s výraznými chladivými a osvěžujícími účinky nebo ALPA gel KAŠTAN s uklidňujícími a osvěžujícími účinky.

 

Pro 5 z vás máme připraveny dárkové balíčky od společnosti ALPA. Stačí se stát fanouškem facebookových stránek i-Senior.cz, správně zodpovědět soutěžní otázku odpověď odeslat na e-mail i-senior@email.cz nejpozději do 31. 5. 2015.

Nápovědu naleznete zde: http://www.alpa.cz/cs/masazni-pripravky/masazni-gely.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:
Který z ALPA gelů je určen k omezení pocitu “těžkých nohou”?
A) ALPA gel FRANCOVKOVÝ
B) ALPA gel LESANA
C) ALPA gel KAŠTAN

 

Podmínkou soutěže je být fanouškem facebookového profilu i-Senior a správně odpovědět na soutěžní otázku. Ze správných odpovědí vylosujeme 5 výherců.

i-Senior

Propagujte i svojí stránku

 

Reklama