Jak zdokonalit své prezentační dovednosti

Každý chce dobře prezentovat sebe, svou práci či svou firmu. Dobře zvládnout jednání, řídit tým spolupracovníků, představit novou službu či produkt. A to je umění, které není každému dáno do vínku.

A proč vlastně prezentovat? Čím se lépe prezentujeme, tím kvalitněji a rychleji budou informace předány druhé straně a tím se dostaneme dříve k cíli. Efektivita a přesvědčivost je hodně ovlivněna jeho formou.

Avšak prezentování u mnoha lidí vyvolává stres a úzkost. Trh nabízí knihy a příručky, jak to zvládnout. Ovšem není nad individuální přístup lektora v kurzu, který Vám vysvětlí techniky sebejistého přednesu, jak s trémou bojovat a úspěšně ji zvládnout. Právě tak získáte jistotu svého projevu a prezentace.

Prezentační dovednosti jsou jedním ze základních kamenů k úspěšné profesní kariéře. A k čemu dobrý nápad, když jej neumíme správně vyjádřit a prezentovat. Existuje však řešení v podobě přihlášky na kurz. Je jich mnoho, stejně tak mnoho slibují a stojí nemalý finanční obnos a výsledek? Nesplnil Vaše očekávání. I to se stává.

K osvojení různých technik prezentace, získání komunikační jistoty Vám pomůže Berlitz. Má dlouhodobé zkušenosti s vedením kurzů, propracovaný systém lekcí, skvělé výsledky a školí zde profesionální lektoři.

Kurz není pouze pro nováčky, kteří by se rádi trémy zbavili, ale i pro ty, kteří své schopnosti chtějí ještě zdokonalit. Právě Berlitz naučil nemálo lidí získat prezentační dovednosti, zajistit úspěch v jejich kariéře, získat schopnost prosadit se a zaujmout.

Reklama