Fotky ze zimní dovolené za pár vteřin

Pamatujete si na slavnou éru polaroidů, kdy jste měli fotky za pár vteřin od vyfocení v ruce? Polaroidy jsou ale poměrně nepraktické svou velikostí. Pokud chcete mít fotky k dispozici ihned po vyfocení, můžete si je vytisknout pomocí přenosné kapesní fototiskárny. A vůbec nevadí, že máte starší digitální fotoaparáty. S chytrými telefony všechno hravě zvládnete. Buďte ve svém věku pokrokoví a pořiďte třeba tuto novou vychytávku!

Stylová kapesní tiskárna HP Sprocket

Jestliže vás kapesní tiskárna zaujala, naleznete ji pod názvem HP Sprocket. Za neuvěřitelných 42 vteřin z ní vytisknete vyfotografovaný snímek a můžete ho okamžitě darovat své rodině nebo si ho zarámovat a dát na svou oblíbenou poličku či psací stůl. Kapesní tiskárnu zvládnou ovládat i lidé v důchodovém věku. A pokud byste s tím měli přeci jen problémy, vaše rodina vám s tím určitě ráda pomůže!

Jak vytisknout fotografie z chytrého telefonu?

Mobilní tiskárna HP Sprock

HP Sprocket propojíte bezdrátově se svým chytrým telefonem, který vlastní v dnešní moderní době nejen mladí lidé, ale i senioři. Vdechněte svým vzpomínkám život a vytiskněte si na této malé tiskárně fotky z vaší dovolené nebo lázeňského pobytu. A jak na to? Popišme si to krok po kroku!

  1. Nejprve si stáhněte do svého chytrého telefonu aplikaci HP Sprocket. Tato aplikace si rozumí se všemi mobilními telefony, které využívají systémy iOS a Android. Nespornou výhodou této aplikace je jednoduché a intuitivní ovládání.
  2. Následně spárujete fototiskárnu a mobilní telefon pomocí Bluetooth technologie.
  3. Do tiskárny vložte speciální fotopapír s označením ZINK. S tímto fotopapírem máte záruku, že dosáhnete barevně vyváženého a kvalitního tisku. Do HP Sprocket tiskárny nemusíte pořizovat žádné inkoustové náplně, neboť fungují na principu tzv. tepelného tisku.
  4. V aplikaci můžete ke snímkům vložit libovolnou animaci a vytvořit neotřelé a originální fotografie.
  5. Tisknout můžete opravdu odkudkoliv, neboť fototiskárnu napájí baterie. Tiskárna HP Sprocket se nabíjí jako mobilní telefon micro USB portem a bez přívodu elektrického proudu na ní vytisknete zhruba 40 fotografií.

Snadné dobití tiskárny i na cestách!

Pokud nemůžete na svých cestách baterie dobít, můžete použít powerbanku. Pro své praktické rozměry 116 x 75 x 23 mm můžete tiskárnu nosit v kapse, kabelce, batohu nebo brašně. Váží pouhých 172 gramů a vytisknete na ní krásné voděodolné fotografie ve formátu 5 x 7,6 cm.

Fotografický papír vás překvapí svou kvalitou

Jak jsme se již zmínili, jediným spotřebním materiálem do HP Sprocket je fotografický papír, který se prodává po 20 nebo 50 kusech. A co potěší všechny milovníky samolepek – fotopapír ZINK je samolepící. Fotografie si tak můžete nalepit do fotoalba, na ledničku nebo do svého památníčku. A na kolik vás všechno vyjde? Tiskárnu HP Sprocket zakoupíte za příznivou pořizovací cenu 3 068 Kč a balení 20 kusů fotografického papíru za 278 Kč.

Tip na dárek – balíček s fototiskárnou

Dárkový balíček od Tisknu levně, zdroj: www.tisknulevne.cz

Jestliže zamýšlíte fototiskárnu darovat jako dárek, skvělým tipem je dárkový balíček s tiskárnou na uchování zážitků. Obsahuje kapesní tiskárnu HP Sprocket, dvě balení samolepících HP ZINK papírů po 20 kusech, zážitkový sešit A5, dva archy samolepek, jedno balení barevných fixů a dárkový poukaz v hodnotě 150 Kč.

Jak jste se mohli přesvědčit, fotky z dovolené můžete mít opravdu za pár vteřin. Hodí se nejen pro náruživé fotografy, ale i pro amatérské fotografy, kteří rádi zvěčňují okamžiky svého života!

Reklama