Fakro je zárukou kvality

Můj muž je naprosto vášnivým kutilem, který ze své garáže, tedy s prominutím dílny, jak on sám nazývá místo, které připomíná spíše skladiště všeho možného, absolutně vůbec nevychází. A když je tak doma třeba s něčím pomoci, musím přes celý dům do jeho „dílny“ a zase zpět, jelikož mobil zde v zápalu všemožných oprav rozhodně nikdy neslyší.

Po pěti letech, kdy se zavírá do své dílny a doma je pouze večer, jsem se rozhodla pro radikální řez a sice, pořídit mu do jeho dílničky půdní schody, které povedou přímo do naší předsíně. Dříve tam totiž půdní schody opravdu měly své čestné místo, avšak jejich stav nedovoloval jejich další používání a od té doby tam žádné schody nejsou. Já jsem ovšem velmi podnikavá žena, která oslovila skvělou firmu Fakro, která se zabývá kupříkladu i půdními schody, které mají větší rozměry než ty klasické a přesně takové já potřebuji do dílny svého muže. Tudíž práce mohla započít.

Fakro mne rozhodně nemohlo zklamat

Přesně na čtrnáct dní odjel můj muž na služební cestu, což byla příležitost pro mne a mé kumpány ze společnosti Fakro, kteří se tak mohli pustit do práce a učinit tak nic netušícímu „mužíčkovi“ radost po jeho příjezdu ze služební cesty. Fakro půdní schody jsem vybrala železné, což je logické a navíc jsou i velmi praktické a odolné. Mají skvělé vlastnosti a co je nejdůležitější, jsou abnormálně velké, což bylo prioritou. Můj muž z nich rozhodně bude mít radost. O tom, že jsem je ovšem pořídila proto, abych si za ním ušetřila cestu kolem domu a on tak mohl trávit více času doma, ovšem raději pomlčím.

Zabila jsem dvě mouchy jednou ranou

Když už u nás doma byl tým montážníků z firmy Fakro, využila jsem toho a nechala si na půdu zhotovit i půdní okno, které již prosilo o výměnu několik let. Momentálně si navíc pohrávám s myšlenkou, že si časem nechám zřídit i fakro schody, které povedou právě na půdu, jelikož ty původní již mají také leccos za sebou. Půda je totiž zase mým útočištěm. O tom ale psst!

Reklama