Corega přináší podzimní soutěž – vyluštěte si zajímavé ceny!

Podzimní soutěž vyhlašuje značka prostředků péče o zubní náhrady Corega. Zapojte se do ní i vy – pobavte se s křížovkou a buďte mezi dvěma stovkami šťastlivců, kteří získají balíčky produktů Corega!

Stačí si na webových stránkách www.corega.cz od 24. září stáhnout křížovku, tu vyluštit a správnou tajenku zaslat na adresu vyhlašovatele soutěž nejpozději do 14. října.

První dvě stovky úspěšných luštitelů získají balíček produktů Corega, zahrnující čisticí tablety Corega a fixační krém nebo těsnicí krém, podle toho, zda má výherce částečnou nebo celkovou zubní náhradu.

Pokud ovšem soutěžící k tajence připojí ještě slogan či básničku na téma zuby, zubní náhrady anebo výrobky Corega, postupuje také do soutěže o 10 poukazů do lékáren sítě Dr.Max. Dárkový poukaz je v hodnotě 1000 korun.

Aktuální soutěž Corega navazuje na loňskou soutěž, ve které šlo o příběhy se zubní náhradou. Příspěvky byly různé – od samotných nositelů zubních náhrad, kteří se svěřují s různými historkami o náhradách, od jejich dětí, známých či kolegů, kteří vzpomínali na nejrůznější situace, často i humorné, které s nositeli protéz zažili.

A proč vlastně podobné soutěže značka Corega vyhlašuje?

Jde totiž především o to, aby si lidé s umělým chrupem uvědomili, že řada problémů se zubní náhradou má řešení – nedržící náhradu pomůže fixační krém správně uchytit v ústech. Speciální těsnicí krém také pomůže zabránit pronikání zbytků jídla pod náhrady a čisticí tablety prodlužují její životnost

A zejména jde o to, aby se o nesnázích se zubními náhradami nebáli mluvit, nebrali je jako nutné zlo a věděli, že je možné je úspěšně řešit a že řešení přináší i výrobky značky Corega. Luštíte i vy rádi křížovky? Zkuste své štěstí, pobavte se křížovkou i skládáním básničky o zubech!

Reklama