Cestujeme úsporně a chytře

Díky internetu lze ušetřit mnoho času, ale také financí. Dnes si povíme jak ušetřit za cestování na delší vzdálenosti.

Málo kdo z nás se asi vydává na cesty letecky, ale i přesto tyto informace můžou přijít vhod. Máte-li děti, které žijí v zahraničí, budete jim moct poradit nebo se za nimi dokonce vydat.

 Levné letenky

Existují totiž internetové vyhledávače, které nám jednoduše pomohou najít nejlepší letecký spoj do vybrané destinace. Nemusíme tak prohledávat nabídky jednotlivých přepravních společností. Například ve vyhledávači letenky.sk, od společnosti CK Malko Polo s. r. o., stačí zadat požadovaný termín, místo odletu a cílovou destinaci. A rázem se nám zobrazí nabídka desítek odletů, které si ihned můžete rezervovat.

Letenky lze vyhledávat také podle leteckých společností. Máte-li svou oblíbenou, jejíž služby vám vyhovují.  Například letenky od Emirates vás jistě nezklamou. Jejich služby patří k nadstandardním a již několik let patří mezi světovou špičku.

Rezervace hotelů, pojištění i víza na jednom místě

Při cestě do zahraničí bývá jedním z nejčastějších problémů starost, kde sehnat ubytování nebo kde si půjčit automobil. I tyto služby zprostředkovává portál letenky.sk. Navíc si na těchto stránkách můžete sjednat pojištění, parkovací karty, zjistit důležité informace o leteckých společnostech nebo vízech.

 Ušetřit lze i při nákupu šperků

Když jsme u toho cestování. Častým důvodem cestování do zahraničí bývají nákupy oblečení a doplňků, které jsou někdy výrazně levnější než u nás. Máte-li v plánu pořídit vašim dětem nebo vnoučatům krásný dárek, třeba stylové šperky Calvin Klein, nemusíte cestovat daleko.

Ušetřit lze i při nákupů šperků v kamenných obchodech za internetové ceny. Cenné rady a výběr mnoha šperků vám nabídnou stránky klenotnik.sk. Klikněte a podívejte se na jejich pestrou nabídku značkových hodinek a nádherných šperků.

Reklama