Aktivně strávený podzim v Rezidenci V Parku

Příchod podzimu bývá provázen krátkými dny s málo sluncem a dlouhé zimní večery následují v obdobném stylu. Aby v těchto dnech čas lépe utíkal, připravila pro vás Rezidence V Parku řadu aktivit.

Od října do prosince můžete trávit čas společně s ostatními při literárních čteních, vycházkách, návštěvě podzimního jarmarku, poslechu vánočního koncertu na zámku nebo při společném pečení a zdobení vánočních perníčků. Každý si tak může vybrat to své a současně mít dostatek soukromí a času na své záliby a aktivity. Rezidence v Parku vychází vstříc svým aktivním klientům i těm budoucím. Akce pro ně připravuje v duchu svého sloganu „S námi nebudete jen bydlet, ale i žít“.

 Rezidence V Parku respektuje soukromí a zájmy každého klienta,“ uvádí Ing. Veronika Jančíková, ředitelka projektu Rezidence v Parku.

Je tedy pouze jeho volbou, zda bude trávit čas v soukromí svého apartmánu se svými přáteli či jiným způsobem ve společných prostorách. Nicméně myslíme i na ty aktivní, kteří chtějí podnikat výlety společně, účastnit se kulturních, zábavných i jiných akcí. Pro ně připravujeme pestrou nabídku volnočasových aktivit,“ dodává Veronika Jančíková.

  Program aktivit v Rezidenci V Parku

Listopad

  1. listopadu od 14 hod. – Vycházka podzimní Dobříší
  2. listopadu od 13 hod. – Návštěva jarmarku – pastorační centrum sv. Tomáše v Dobříši
  3. listopadu od 18 hod. – Posezení s kytarou v prostorách recepce Rezidence V Parku
  4. listopadu – Výtvarná dílnička – výroba adventních věnců v prostorách Rezidence V Parku

Prosinec

  1. prosince – Vánoční cinkání – jarmark v Dobříši na Komenského náměstí
  2. prosince – Pečení a zdobení vánočních perníčků
  3. prosince – Mikulášské posezení u horkého punče v prostorách Rezidence V Parku
  4. prosince od 17 hod – Vánoční koncert na zámku Dobříš – Rybova mše

 

Reklama