Získejte slevy do AquaCity Poprad a upevněte si zdraví hydroterapií

Relaxační procedury založené na principech hydroterapie přináší skvělé uvolnění těla a odbourání stresu.  Na tomto principu je založený relaxační termální rezort AquaCity Poprad, který nabízí výhodné slevy pro seniory. Přesvědčte se o blahodárných účincích hydroterapie a získejte výhodné slevy do aquaparku AquaCity Poprad.

Termální rezort  AquaCity Poprad nabízí více než 350 různých vodních atrakcí. V termálním aquaparku naleznete masážní trysky, vířivky pro uvolnění celého těla, perličky pro prokrvení, vodní hřiby pro masáž svalů a páteře i termální bazény s teplotou až 38°C. Navštivte rezort s rodinou nebo s přáteli a dopřejte si jedinečnou relaxaci pro celé tělo a posilte své tělo. Skvělé seniorské programy a slevy zároveň nezpůsobí nápor ve vaší peněžence.

Léčivé účinky vody znali už ve starověkém Řecku

Léčivé účinky vody neboli „hydroterapie“ byly známé a využívané už ve starověkém Řecku a Římě a staly se nepostradatelnou součástí antického životního stylu. Při pramenech, které byly považovány za léčivé, byly zakládány lázně. Voda se stala hlavním terapeutickým nástrojem. To vše pomocí nejrůznějších procedur. Většina lidí si hydroterapií spojí okamžitě s koupelemi, kde je voda ve formě léčebných pramenů podávána pacientům. To však není jediná forma vodoléčby, kterou můžeme využít

Pozitivní účinky vodoléčby

AquaCity Poprad

Voda je velmi univerzální a vzácný prostředek, které má při správném využití blahodárný vliv na lidský organismus. Hydroterapie se využívá při léčbě artritidy, poranění svalů a kloubů, na povzbuzení mysli i uvolnění svalového napětí, odbourání stresu a také na léčbu nespavosti.

K dalším účinkům těchto vodních procedur patří prokrvení končetin, posílení kardiovaskulárního systému včetně lepšího rozvodu okysličené krve v organismu, rychlejší látková výměna, aktivace kožních receptorů, odvod škodlivin z těla a uvolnění svalové a kloubové ztuhlosti. Vodoléčba zároveň během několika minut zvyšuje hladinu endorfinů neboli hormonů štěstí.

Vodoléčby skvěle doplňuje sauna

Součástí hydroterapie je také využití nejrůznějších typů saun a páry. Pravidelným saunováním posílíme obranyschopnost organismu, otužíme se a zároveň relaxací v sauně podpoříme tělo k rychlejší regeneraci. Během saunování se z těla vyplavují škodlivé látky a podporuje se celková imunita.

V ceně pobytu v AquaCity Hotel Seasons, Mountain View nebo Riverside je zdarma vstup do aquaparku a všech bazénů včetně sauna ve Fire & Water Wellness a Spa. Pro jednodenní návštěvníky nabízí rezort AquaCity Poprad možnost využití parní sauny či vstupu do wellness za doplatek k ceně seniorské vstupenky.

Kryoterapie, aneb léčba chladem

Kryoterapie je léčba intenzivním chladem ve speciální kryokomoře. V kryocentru v Popradu návštěvníky před vstupem do komory čeká konzultace s odborným personálem a lékařem kryocentra pro posouzení vhodnosti terapie.

Vědecký výzkum spolu s praktickými zkušenostmi přinesl vynikající výsledky. Kryoterapie je vhodná pro zánětlivá onemocnění pohybového aparátu (revmatická horečka, revmatická artritida), degenerativní onemocnění kloubů a páteře (artróza), onemocnění meziobratlových plotének, bolesti páteře, revmatická onemocnění, dnu, roztroušenou sklerózu, poúrazové změny svalů, kloubů a šlach, spastické kontraktury v oblasti končetin, osteoporózu, celulitidu, fibromyalgii, potíže při menopauze, Alzheimerovu a Parkinsonovu chorobu, stavy po mozkové obrně, dermatídu, ekzémy a lupénku, migrény a deprese.

Kombinací jednotlivých procedur je nutné podle zdravotního stavu konzultovat s lékařem.

Výhodný Senior balíček

AquaCity Poprad nabízí seniorům výhodný vstup do termálního aquaparku jen za 6,5 € (175 Kč).

Zvýhodněný vstup je vhodný pro seniorské kluby, kluby důchodců a pro všechny vyznavače zdravého životního stylu nad 55 let. Výhodná cena vstupenky od 6,50 € platí při vstupu pro organizované skupiny minimálně 10 osob.

Akce platí po celý rok! Proto neváhejte a navštivte příjemný aquapark AquaCity a dopřejte si poctivou relaxaci.

Slevy 50 % na kryoterapii

Pro jednotlivce a skupiny ve věku nad 55 let poskytuje AquaCity slevu až 50 % na vstup do kryokomory. Akce platí po celý rok

Více informací o akcích a cenách vstupenek se dozvíte na www.aquacity.sk. Dotazy a rezervace pro skupiny můžete směrovat na info@aquacity.sk nebo + 421 52 7851 111.

AquaCity Poprad
Reklama